• BITCOIN/TL
  459903,447
  % -5,44
 • ETHEREUM/TL
  30800
  % -7,90
 • RIPPLE/TL
  6.53
  % -6,68
 • BITCOIN CASH/TL
  3050.39,139
  % -7,36
 • LITECOIN/TL
  1065.53
  % -8,26
 • COSMOS HUB/TL
  161.81
  % -12,08
 • CARDANO/TL
  8.17
  % -11,78
 • TETHER/TL
  15.92
  % -0,06

4 Analist “SAND, MANA Dışındaki” En İyi Metaverse Coinleri Paylaştı!

Analistlerin favorileri bu metaverse coinleri oldu

Benton Yaun, Jordan Finneseth, Sam Bourgi ve Ornella Hernández, piyasadaki en iyi metaverse projeleri hakkında birbirleriyle tartıştı. İlk olarak Bourgi, sürükleyici 3D dünyası ile non fungible tokenlar (NFT’ler) aracılığıyla etkileşim kurmanıza olanak tanıyan ve aynı zamanda çok popüler Unreal Engine 5’e dayanan Wilder World’ü (WILD) seçti. WILD, Wilder World’ün yerel tokenıdır. WILD, yazım sırasında, yüzde 9.4’lük bir yükseliş ile 1.97 dolardan el değiştiriyor.

Bourgi’nin ardından, Ornella Hernandez, metaverse ticaretinde devrim yaratmayı amaçlayan Boson Protocol’ü (BOSON) seçti. Boson Protocol (BOSON), e-ticaret işlemleri için merkezi olmayan bir altyapıdır. Boson Protocol; Dolce & Gabbana ve Asics gibi yüksek profilli ortaklarıyla öne çıkıyor ve metaverse’deki fiziksel öğeleri NFT’ler şeklinde satın alma hizmeti sunuyor. BOSON, yazım sırasında yüzde 0.3’lük bir yükseliş ile 0.98 dolardan el değiştiriyor.

BLOK ve GALA da listede yer aldı

Öte yandan Benton Yaun, Bloktopia’yı (BLOK) seçtiğini söyledi. Bloktopia, Polygon tarafından desteklenen ve ağ üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir metaverse’tür. Analist, Bloktopia’nın, kullanıcıların yalnızca oyun oynayabileceği, aynı zamanda kripto eğitimine, gayrimenkule ve çok daha fazlasına erişebileceği bir merkez görevi gören 21 seviyeli VR gökdelenine dikkat çekiyor. BLOK, yazım sırasında, yüzde 0.2’lik bir artış ile 0.021 dolardan el değiştiriyor.

Son olarak, Jordan Finneseth, oyunculara merkezi olmayan finans (DeFi) özelliklerine sahip, eski oyunlardaki gibi bir aksiyon sunan ve oyunculara işlem yapma yeteneği olan Gala Games’i (GALA) tercih ettiğini öne sürüyor. Gala Games, misyonunu, “gerçekten oynamak isteyeceğiniz Blockchain oyunları” yapmak olarak tanımlıyor. GALA, yazım sırasında yüzde 2.1’lik bir yükseliş ile 0.344 dolardan işlem görüyor.

2022 Borsacibaba.com Risk Açıklaması / Feragatname: Borsacibaba.com‘da yayınlanan her türlü Bitcoin analizi, kripto para analizi, Bitcoin tahmini gibi içerikler ve haberler bilgi amacı ile sağlanmaktadır. Kripto para yatırımları riskli yatırımlar olup tüm paranızı kaybetme riskiniz mevcuttur. Borsacibaba.com asla yatırım tavsiyesi veya yatırım önerisi niteliğinde bulunan içerikler yayınlamamakta olup Borsacibaba.com yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Borsacibaba.com ve sitede yer verilen makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.Borsacibaba.Com Seon1.com Kuruluşudur

YORUMLAR YAZ