• BITCOIN/TL
  485666,292
  % 4,00
 • ETHEREUM/TL
  33379
  % 5,58
 • RIPPLE/TL
  6.98
  % 5,67
 • BITCOIN CASH/TL
  3294.83,438
  % 6,94
 • LITECOIN/TL
  1163.62
  % 11,02
 • COSMOS HUB/TL
  183.08
  % 6,37
 • CARDANO/TL
  9.23
  % 6,09
 • TETHER/TL
  15.93
  % 1,95

Antalya Metaverse Arsa Nedir? | Antalya Metaverse Arsa Alma

Antalya Metaverse arsa alma nasıl yapılır? Sorusuna ilişkin sanal evrende Antalya arsa almak isteyen birçok kişi merak içindedir. Antalya Arsa fiyatları üzerinde yoğun bir şekilde ileriye dönük olarak Antalya arazi satın almak isteyenlerce araştırma yapılmaktadır. İşte detaylar…

Antalya sanal arsa almak isteyen birçok kişinin hangi platformdan nasıl arsa alacağına ilişkin olarak çeşitli yorumlarda bulunduğunu görmekteyiz. Antalya Metaverse arsa ile ilgili olarak Türkiye’de en çok ön plana çıkan ilimizdir.

Antalya arsa alma işlemleri son dönemlerde Metaverse kavramının ön plana çıkması ile birlikte Sandbox, Decentraland ve OVR gibi platformlar üzerinden araştırılmaktadır. Peki, Antalya Metaverse arsa nasıl alınır? Antalya sanal arsa fiyatları nelerdir? Gelin, hep birlikte bakalım.

Antalya Metaverse Nedir? | MetaKent Antalya Projesi

Antalya Metaverse, bilgisayarlar, android cihazlar ve 3D cihazlar üzerinden insan zihninin fiziksel ortamdan uzak yapay bir sanal evrendir. Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından “MetaKent Antalya Projesi” kapsamında bazı duyuruların yapılması ile birlikte birçok kişi bunun ne olduğuna ilişkin olarak araştırma yapmıştır.

Metakent Antalya projesi ile birlikte insanların kentte yer alan turistik mekânları ziyaret edebilecekleri, festivallere katılabilecekleri ve hatta oluşturulan sanal belediye üzerinden bazı iş ve işlemlerin gerçekleştirileceği söylenmektedir.

Antalya Metaverse Neden Önemli?

Antalya metaverse konusunda yaşanan gelişmelerin fiziksel engeli olan insanların yeni bir dünyaya açılmasını ve bu sanal dünyada fiziksel bir emek harcamadan sadece düşünsel yollarla hayatlarında yaşamak istedikleri her şeyi yaşamasına imkân veriyor. Antalya Metaverse kavramında sağlayacağı öncülük ile birlikte diğer illere yönelik olarak da öncülük etmeye hazırlanıyor.

Günümüzde birçok kişi Antalya Metaverse arsa kavramı üzerinde değerlendirmelerde bulunarak Antalya ilinin sanal bir şehir haline gelip gelemeyeceğini merak etmektedir. İçerisinde birçok tarihi yapıtı ve doğal güzelliği barındıran Antalya ilimizin sanal dünya ile birlikte bu güzellikleri internet ortamına taşıyacağı düşünülmektedir.

Antalya Metaverse Arsa Nereden Alınır?

Antalya Metaverse arsa nereden alınır? ya da başka bir deyişle Metaverse arsa hangi yerden alınır? Sorularının sıklıkla sorulduğunu görmekteyiz. Sanal evren üzerinden alınan arsaların aynı gerçek yaşantıda olduğu gibi Antalya ilinde yer alan işlek ve konumu güzel araziler üzerinden seçilmesi gerekmektedir. Antalya Metaverse arsa alımı konusunda en işlek caddeleri ve alanları sizlerle paylaşalım.

·         Adnan Menderes Bulvarı

·         Atatürk Caddesi

·         Uray Caddesi

·         Üniversite Caddesi

·         Gazi Mustafa Kemal Bulvarı

·         Hüseyin Okan Merzeci Bulvarı

·         İstemihan Talay Bulvarı

·         İsmet İnönü Bulvarı

·         Sahil Hattı

Antalya Metaverse arsa seçeceklerin öncelikle hangi platform üzerinden arsa almak istedikleri yönünde iyi bir tespit yapmaları gerekmektedir. Antalya Metaverse arsa ile ilgili olarak birçok platformun satış gerçekleştirdiğini görebilmekteyiz.

Antalya Metaverse Arsa Şekillendirme Nasıl Yapılır?

Antalya Metaverse arsa şekillendirme konusunda genellikle villa, çim, çit, ağaç ve köpek kulübesi tercih edilmektedir. Antalya ilinde Metaverse sanal dünyasında alacağını araziyi hangi platform üzerinden alırsanız alın belirli itemleri kullanarak şekillendirebilmeniz mümkündür.  Antalya Metaverse arsa şekillendirmede şunlar kullanılmaktadır;

·         Villa

·         İş Merkezi

·         Çit

·         Köpek Kulübesi

·         Mini Park

·         Çimlendirme

·         Park Yeri

·         Yürüyüş Yolları

·         Çiçek ve Ağaç

·         Mini Havuz

Antalya metaverse arsa şekillendirmede kullanacağınız öğeler platformlar arasında çeşitlilik gösterebilmektedir. Ancak Antalya ilimizin doğal ve tarihi yapısına uygun bir şekilde arsa şekillendirme işlemini sağlamanız güzel bir görüntü elde etmenize olanak verecektir.

Antalya Metaverse Arsa Alınır Mı?

Antalya Metaverse arsa alınır mı? Sorusunun son dönemlerde popüler bir şekilde sorulmaya başlanıldığını görmekteyiz. Antalya Metaverse arsa alarak geleceğe yönelik yatırım yapılarak para kazanılmaya çalışıldığını da görebilmek mümkündür. Ancak bu noktada Antalya Metaverse arsa alacakların hangi platformu seçeceği ve nasıl bir yatırım yapacağına ilişkin net ve somut bir adım atması gerekmektedir. Zaman bize Antalya Metaverse arazileri ile ilgili olarak kazanç sağlayıp sağlamayacağını gösterecektir.

Antalya Metaverse Arsa Alma | Antalya Metaverse Arsa Fiyatı

Antalya Metaverse arsa alma Sandbox, Decentraland ve OVR gibi platformlar üzerinden Metamask cüzdanında yer alan Metaverse coinler ile birlikte yapılmaktadır. Antalya sanal arsa alma konusunda genellikle Sandbox, Decentraland ve OVR platformlarının tercih edildiğini görmekteyiz. Ayrıca Antalya ili için sanal arsa almak isteyenlerin Axie Infinity ve Next Earth üzerinden de alım gerçekleştirdiğini görmekteyiz. Antalya üzerinden Metaverse ya da farklı bir deyişle sanal arsa almak isteyenlerin izlemesi gereken bazı adımlar vardır.

10 Adımda Antalya Metaverse Arsa Alma Yöntemi;

1.      Sanal Arsa Alacağınız Siteye Seçin

2.      Siteye Kayıt Olun ve Giriş Yapın

3.      Site Üzerinden MetaMask Cüzdan Edinin

4.      En Uygun Metaverse Coin’i Araştırarak Alın

5.      MetaMask Cüzdanınıza Metaverse Coin Ekleyin

6.      Arsa Konumu ve Fiyat Analizi Yapın

7.      Site Üzerinde Alacağınız Parseli Belirleyin

8.      Bakiyeniz Karşılığında Arsayı Satın Alın

9.      Arsanızı Kendinize Göre Şekillendirin

10.  Arsanızı Satın ya da Kiraya Verin

Metaverse Arsa Fiyatlandırması

Antalya Metaverse arsa fiyatlandırması ile ilgili olarak net bir bilgi verebilmek için hangi platformu tercih ettiğinizin bilinmesi gerekmektedir. Antalya ilinde Metaverse dünyasında arsa satın almak için belirli coinlere ihtiyacınız vardır ve bu coinlerin fiyatları değişiklik göstermektedir. Antalya arazi satın almak için ön plana çıkan coinleri sizlerle paylaşalım.

·         SAND Coin = 70 TL

·         MANA Coin = 42 TL

·         AXS Coin  = 1,041 TL

·         ENJ Coin = 32 TL

·         OVR Coin = 33 TL

Not: Coin fiyatları yazı tarihi itibari ile yazılmış olup güncel fiyatı kontrol edilerek işlem yapılmalıdır. 

Antalya Metaverse Arsa İçin Hangi Coin Alınır?

Antalya Metaverse arsa coin alma konusunda hangisinin tercih edilmesi gerektiği konusunda da yoğun bir araştırmanın yapıldığını görmekteyiz. Antalya metaverse arsa almada genellikle tercih edilenlerin ise Axie Infinity (AXS), The Sandbox (SAND), Decentraland (MANA) ve Enjin Coin (ENJ) coinler olduğunu söyleyebiliriz.  Antalya üzerinde sanal evren almak isteyenlerin burada dikkat etmesi gereken nokta; her platformun kendisine yönelik olarak bir coine sahip olması ve fiyatlarının farklılık göstermesidir.

Antalya Metaverse Arsa Kiralama

Antalya Metaverse arsa kiralama işlemi yeteri kadar işlek ve konumu güzel arsaların satışı bittikten sonra yapılması planlanan bir kazanç yöntemidir. Antalya Metaverse arsa almak isteyen birçok kişi şimdiden işlek alanlar üzerinden arsa satın alarak beklemeye başladı. Antalya Metaverse sanal dünyasında alınan arsalar ile ilgili olarak zaman bize ne olacağını gösterecektir.

Antalya Metaverse Arsa Satma

Antalya Metaverse arsa satma işlemi de aynı kiralama işlemi gibi konumu güzel, ölçeği büyük ve işe yarar araziler üzerinde kazanç elde etmek için kullanılması düşünülen bir sistemdir. Antalya ilinde bulunan büyük şirketlerin merkezi konumlarını alarak satış gerçekleştirmek isteyen birçok kişinin olduğu gibi, spor kompleksleri, siyasi parti merkezleri, valilik ve belediyeler gibi birçok alanında şimdiden alarak satışının yapılmaya çalışıldığını görmekteyiz.

2022 Borsacibaba.com Risk Açıklaması / Feragatname: Borsacibaba.com‘da yayınlanan her türlü Bitcoin analizi, kripto para analizi, Bitcoin tahmini gibi içerikler ve haberler bilgi amacı ile sağlanmaktadır. Kripto para yatırımları riskli yatırımlar olup tüm paranızı kaybetme riskiniz mevcuttur. Borsacibaba.com asla yatırım tavsiyesi veya yatırım önerisi niteliğinde bulunan içerikler yayınlamamakta olup Borsacibaba.com yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Borsacibaba.com ve sitede yer verilen makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.Borsacibaba.ComSeon1.com Kuruluşudur

YORUMLAR YAZ