• BITCOIN/TL
  462742,219
  % -2,82
 • ETHEREUM/TL
  30988
  % -2,17
 • RIPPLE/TL
  6.51
  % -1,88
 • BITCOIN CASH/TL
  3021.97,133
  % -1,72
 • LITECOIN/TL
  1084.17
  % -3,65
 • COSMOS HUB/TL
  178.11
  % 5,26
 • CARDANO/TL
  8.07
  % -3,61
 • TETHER/TL
  15.92
  % 0,30

DENT Coin Geleceği 2021

DENT Coin Geleceği konusunu inceleyeceğimiz bu içeriğimizde öncelikle Dent Coin Nedir, sorusuna cevap vermeye çalışacağız. DENT birçok kripto paraya oranla ciddi bir projeye sahip olduğu için DENT Coin Geleceği olan bir dijital varlıktır. İlgili dijital varlık Dent Wireless şirketi tarafından piyasaya sürülmüştür. Şirket mobil veri konusunda ciddi projelere imza atan bir şirket olmakla birlikte DENT Coin projesiyle mevcut projelerinin daha fazla insana ulaşmasını sağlamaya çalışmaktadır. DENT CoinCoingecko verilerine göre en değerli ilk 150 varlık arasında yer almaktadır. Türk kripto para yatırımcılarının da ilgi gösterdiği DENT Coin mevcut popülerliğini kaybetse de hala daha kazandırma ihtimali olan bir varlıktır.

Dent Coin Nedir?

DENT Coin Nedir, sorusunun cevabını içeriğimizin girişinde aktardık. DENT projesi mobil veri kullanıcılarına ücretsiz internet sağlamak gibi ciddi bir misyona sahiptir. Dünyada çok yüksek seviyelerde mobil veri israfı olduğu için DENT Coin projesinin yaratıcıları bu konuda israfı önlemek amacıyla bu projeyi geliştirdiklerini ifade ediyorlar.

DENT Coin yazının yayınladığı saat itibariyle 0,00600693 dolardan işlem görmektedir. Toplam piyasa değeri 574 milyon dolar olan DENT, ATH’sine 0,10 dolardan işlem görerek Ocak 2018 tarihinde ulaşmıştır. Geçtiğimiz aylarda BTC 64 bin dolardan işlem görürken DENT yine ciddi bir popülerlik yakalamış ve yatırımcılarına ciddi oranda kazandırmıştı. Bu yıl Altcoin Sezonunun bitmesiyle DENT mevcut fiyatını koruyamasa da tekrardan bir yükseliş içerisine girmeyi de başarmıştır.

DENT, Ethereum blok zincirinde işlem gören bir varlıktır ve bu sebeple de Ethereum’un olası bir rallisinde kesinlikle takip edilmesi gerekmektedir. Ulaşılabilir bir varlık olması, düşük işlem ücreti, mobil veri kullanıcılarına hitap etmesi ve birim fiyatının düşük olması DENT Coin’in en büyük avantajları arasındadır.

Dent Coin Geleceği 2022

DENT Coin Geleceği 2022 konusunda net bir veri ortaya koymak oldukça zor. Bu yıl içerisinde BTC mevcut fiyatını 64 bin dolara çıkarttığında birçok analist BTC’nin ciddi bir düzeltme yapacağını belirtmişti. BTC’nin bu düzeltmeden sonra mevcut fiyatlarına ulaşamayacağını da düşünen analistler bu konuda yanıldılar. BTC’nin fiyatını tekrardan yükseltmesi ve olası bir altcoin sezonunun tekrardan gündeme gelmesi ile birlikte 2022 yılı içerisinde DENT’in eski günlerine kavuşması muhtemel gözükmektedir.

DENT Coin Geleceği konusunda yorum yapabilmek için DENT Coin’in geçmişine de bakmak gerekiyor. DENT Coin ilk olarak 2017 yılının Temmuz ayında piyasaya çıkmış bir varlıktır. 2018 yılının başında yaşanan boğa sezonunda DENT’de ciddi başarılar elde etmeyi başarmıştır. DENT Coin ilk ortaya çıktığında 0,0005 dolardan işlem görmekteydi ve ilk yılın sonunda 4,5 milyon dolarlık yatırım hacmine de ulaşmayı başardı. DENT Coin’in toplam arzı ise 100 milyar adet ve 99 milyar adetin dolaşımda olduğunu düşünürsek DENT Coin Geleceği konusunda olumlu bir havanın hakim olduğunu söyleyebiliriz.

Dent 1 Dolar olur mu?

DENT 1 Dolar olur mu sorusuna net bir cevap vermek oldukça zor olsa da bu durumun gerçekleşmesi için DENT Coin’in yatırım hacmini büyük ölçüde arttırması gerekiyor. Eski popülerliğini kaybettiğini de göz önünde bulundurursak, DENT Coin’in yakın gelecekte 1 dolar olması uzak bir ihtimal gibi görünüyor.

DENT Coin Projeleri

DENT Coin Projeleri arasında mobil veriyi insanlara çok uygun fiyata verme fikri yatmaktadır. Mobil veri konusunda ciddi bir israf söz konusu olduğu için DENT Company bu israfı önleyebilmek adına DENT Coin projesini ortaya çıkartmıştır.

DENT Geleceği Parlak mı?

DENT Coin geleceği parlak dijital varlıklar arasındadır. DENT projesi oldukça sağlam olduğu için ve DENT’in toplam arzına yakın bir arz miktarının dolaşımda olduğunu düşünürsek, DENT Coin olası bir altcoin sezonunda ön plana çıkacaktır.

DENT Ne Zaman Artacak?

DENT Ne Zaman Artacak, sorusuna şuanda hiç bir kripto para analisti net bir tarih veremiyor. Bunun temel sebebi ise altcoin sezonunun bitmiş olması. BTC’nin değerini arttırmasıyla birlikte birçok kripto para analisti yeni bir altcoin sezonunun başlayacağını düşünüyor. Böyle bir durumun olması halinde DENT Coin değerini kısa vadede arttırabilir.

DENT Hangi Ülkenin?

DENT Company Hong Kong merkezli bir şirkettir. Hong Kong şehri de Çin’de yer aldığı için DENT Coin Çin merkezli bir dijital varlıktır.

Kaç Adet Dent Coin var?

Toplamda 100 milyar adet DENT Coin vardır. Dolaşımdaki aktif DENT Coin miktarı ise 99 milyar adettir. İlgili veri Coingecko sitesinden alınmıştır.

YORUMLAR YAZ