• BITCOIN/TL
  475834,290
  % -2,13
 • ETHEREUM/TL
  28801
  % -9,38
 • RIPPLE/TL
  6.44
  % -3,36
 • BITCOIN CASH/TL
  2922.18,241
  % -6,21
 • LITECOIN/TL
  1022.71
  % -7,93
 • COSMOS HUB/TL
  152.16
  % -13,62
 • CARDANO/TL
  7.59
  % -9,69
 • TETHER/TL
  16.35
  % 0,00

GAL coin nedir? Project Galaxy Binance Listelemesi Geldi!

GAL coin nedir? Project Galaxy coin Binance üzerinde 5 Mayıs Günü listeleniyor. 28 Nisan’da Lunch etkinliği duyuruldu ve 5 Mayıs tarihinde de listeleneceği açıklandı. Project Galaxy Binance listelenmesi öncesi proje detayları ve ekibiyle merak konusu oldu. Biz de sirketdedikodulari.com olarak GAL coin geleceği ve beklentilerle ilgili söz konusu merakları giderdik. Ancak unutmadan söyleyelim ki GAL simgesi Galatasaray Token için de kullanılıyor ve GAL token Binance listelemesinin de beklenmesi kafalarda soru işareti yaratıyor. Siz en iyisi Project Galaxy olarak düşünün.

GAL coin nedir?

Project Galaxy, evren üzerindeki bilinen en devasa kimlik ağıdır. Ulaşılabilir ve ortaklık esası gözetilerek altyapıya konuşlandırılan Project Galaxy, Web3 oluşturucularının ve projelerinin kaliteli araçlar ve topluluklar yaratmak adına id bilgilerinden faydalanmasına alternatif olur. Ayrıca, Galaxy’nin rehber algoritmasında, ID Bilgisi Oracle Sisteminde ve Kimlik Bilgisi API’sinde id bilgilerini ele aldığımızda, data kullanıcıları çeşitli ödüller vasıtasıyla ödüllendirilir.

GAL coin nedir? Kimlik bilgileri günlük hayatımızda yaşar. Zincir içi kimlik bilgilerine bir örnek, AAVE ve Compound’dan borç aldığınız ancak hiçbir zaman tasfiye edilmediğinize dair kayıt olabilir. İlk başlatıldığında bir protokolün likidite havuzuna yaptığınız katkı veya zincir içi oylama geçmişiniz, tüm bilgilerdir. Web2’deki tüm davranışsal verileriniz, kimlik bilgileriniz için geçerlidir ve Google ve Facebook gibi şirketler, size hedefli reklamlar gönderebilmeleri için kimlik bilgileriniz üzerinde algoritmalar çalıştırır.

Kimlik bilgileri, sağladıkları yüksek kullanım durumu nedeniyle önemlidir. Uygulamalar, kredi puanlarını hesaplamak, hedef kitleleri bulmak, topluluk katkıda bulunanları ödüllendirmek vb. için kimlik bilgilerinizi kullanabilir. GAL coin nedir? Web3 ve DAO’ların ilerlemesiyle, yeni kullanıcı dalgaları tarafından oluşturulan davranışsal verilerde patlama olacaktır. Bu, bu yeni kullanıcıların son derece önemli olacak dijital kimlik bilgileri oluşturmasına yardımcı olacak gerekli altyapıyı sağlayacaktır.

Günümüzde kimlik bilgileri, uygulamalar, devlet kurumları ve finans ve kredi kurumlarının sahip olduğu ve izin verdiği kapalı veritabanlarında ayrılıyor. Bu, bu verilere veya ona ihtiyaç duyan uygulamalara sahip olması gereken bireylere açık olmayan kırık bir manzaraya yol açmıştır. Project Galaxy, Web3 geliştiricilerinin daha iyi ürünler ve daha ilgi çekici topluluklar oluşturmak için kimlik bilgilerini kullanmasına yardımcı olacak açık ve işbirliğine dayalı bir kimlik bilgisi veri ağı kullanarak bu sorunu çözmeyi amaçlıyor.

GAL coin nedir? Project Galaxy, internetteki bütün yaratıcıların ulaşabileceği açık ve ortaklığı baz alan bir id data networkü yaratmayı hedefler. Yatırımcıların data ağımıza id bilgilerini editlemeleri ve destek sunmaları adına altyapı oluşturuyoruz. Altyapımız, multi data kaynağı vasıtasıyla id verilerinin organizasyonunu sağlar.

Küratörler, Galaxy’nin Kimlik Bilgisi Veri Ağı’na katkıda bulunarak, Galaxy’nin Uygulama Modüllerinde, Kimlik Bilgisi Oracle Motorunda ve Kimlik Bilgisi API’sinde kimlik bilgileri kullanıldığında ödüllendirilir. Ekosistemimizde verileri tüketen (kullanmak için ödeme yapan) kullanıcılar olduğundan, bu, daha fazla kullanıcıyı veri ağımız için küratörlük yapmaya teşvik eder.

Galaxy Credentials ile size yalnızca çok zincirli bir kimlik kazandırmakla kalmayıp aynı zamanda geçmiş başarılarınız/kimlik bilgileriniz aracılığıyla başkalarının sizin hakkınızda daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlayan bir Web3 DID sistemi oluşturabileceğiz. GAL coin nedir? Cyberconnect, Unipass ve Salad Venture gibi projeler, ürünlerinde halihazırda Galaxy Credentials kullanıyor ve bunu gelecekte daha fazla keşfetmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Galaxy veri ağına kimlik bilgileri eklemek veya ürünümüzde/topluluğumuzda Galaxy Kimlik Bilgilerinden yararlanmak istiyorsanız, Kapalı Beta erişimi için buradan başvurabilirsiniz. GAL coin nedir? Biz de işe alıyoruz! Web3 Kimlik Bilgisi Veri Ağı oluşturma tarihinin bir parçası olmakla ilgileniyorsanız, burada iş ilanlarımıza göz atın. Önümüzdeki yolculuk için çok heyecanlıyız.

Project Galaxy Binance Listelemesi

Project Galaxy yani GAL coin Binance üzerinde 5 Mayıs 2022 tarihinde listelenecek. Bu haber 28 Nisan günü bizzat Binance ve kripto para varlığı tarafından duyuruldu. Listelemeye çok az bir zaman kalmışken Project Galaxy hakkındaki merak edilenleri sizler için derledik.

GAL coin nedir? Project Galaxy, Web3’teki tüm geliştiricilerin erişebileceği açık ve işbirliğine dayalı bir kimlik bilgisi veri ağını hedefler. Topluluk üyelerinin dijital kimlik bilgilerini düzenlemeleri ve veri ağına katkıda bulunmaları için altyapı sağlar.

Project Galaxy’nin altyapısı, birden çok veri kaynağı aracılığıyla kimlik bilgilerinin düzenlenmesini destekler: Zincir üstü kimlik bilgileri için küratörler, alt sorgu sorguları veya statik anlık görüntülerle katkıda bulunabilir. Zincir dışı kimlik bilgileri için Snapshot.org, Twitter ve Github gibi veri kaynaklarıyla entegre olduk.

Küratörler, Galaxy’nin Kimlik Bilgisi Veri Ağı’na katkıda bulunarak, Galaxy’nin Uygulama Modüllerinde, Kimlik Bilgisi Oracle Motorunda ve Kimlik Bilgisi API’sinde kimlik bilgileri kullanıldığında ödüllendirilir. Kapalı Betamız sırasında Galaxy veri ağına kimlik bilgileri eklemek istiyorsanız.

GAL coin nedir? Bunu mümkün olan en basit şekilde ifade etmek için Galaxy ID, Web3 LinkedIn’iniz olmayı hedefliyor. Project Galaxy, dijital kimlik bilgilerinin etrafta dolaştığı mucizevi bir alandır ve şimdi onları başka bir düzeye taşıyoruz.

Galaxy’deki tüm kullanıcılar için,

 • Galaxy ID, Web3’te çok zincirli/çok cüzdanlı kimliklerinizi temsil edecek evrensel kullanıcı adınız olabilir.
 • Web3 dünyasında toplanan kimlik bilgilerini görüntüleyebilir ve başarılarınızın geçmişini sergileyebilirsiniz.

Bir metaverse DID olarak geliştiriciler, Galaxy ID araç setini entegre edebilir ve kullanıcılara dijital kimlik bilgilerine göre özelleştirilmiş özellikler sunabilir veya üründeki kullanıcı profillerini zenginleştirebilir. Bu, birçok olasılık açacak ve Web3’ün geleceğini yeniden tanımlayacaktır.

Daha fazla özellik eklenecek ve yakında Galaxy ID’yi Project Galaxy’nin geniş ortak ağında kullanabileceksiniz.

Project Galaxy, alanın Project Galaxy tarafından doğrulandığını gösterecek, doğrulanmış alanlar adı verilen yeni bir özellik başlatıyor. Doğrulanmış onay işareti, alanın gerçekten projenin resmi ekibine ait olduğu veya bir etki sahibi olması durumunda kendilerine ait olduğu anlamına gelir. GAL coin nedir? Uygun ortaklar, alan adlarının yanında bir onay işareti almak için bir başvuruda bulunabilecektir. Bu yeni özellik için uygun sayılmak için iş ortaklarının aşağıda belirtilen ve daha sonra Project Galaxy ekibi tarafından gözden geçirilecek olan kriterleri karşılaması gerekir.

Project Galaxy giderek daha fazla izinsiz hale geliyor, ortaklar kendi başlarına alanlar ve kampanyalar oluşturabilecek, bu özellik kullanıcıların Project Galaxy tarafından doğrulanmış ortakları filtrelemesine ve bulmasına izin verecek. Ayrıca bu alanları takip edeceğiz ve ortakların veya kampanyalarının topluluk kurallarımıza ve değerlerimize uymaması durumunda doğrulanmış durumu iptal etme hakkımızı saklı tutacağız.

GAL coin nedir? Her zaman olduğu gibi, kullanıcıların projeler, protokoller ve kampanyalar hakkında kendi araştırmalarını yapmalarını şiddetle tavsiye ediyoruz. Alan doğrulama rozeti, Project Galaxy’nin ilgili alan sahibi tarafından düzenlenen kampanyaları desteklediği anlamına gelmez. Alan sahibi tarafından sunulan herhangi bir kampanyayı satın almadan veya basmadan önce lütfen her zaman kendi araştırmanızı yapın.

GAL Token yorum 2022

“Galaxy OAT’nin piyasaya sürülmesinden heyecan duyuyoruz – 2021 kültür olarak NFT’lerin atılım yılıysa, 2022 kamu hizmetleri olarak NFT’lerin yılıdır. Zincir üstü kimlik bilgileri, topluluklar için güçlü sinyal araçlarıdır ve gerçekten erişilebilir olmak için oluşturma, depolama ve bant genişliği maliyetlerinin göz ardı edilebilir olması gerekir. IPFS’nin değişmez bağlantısı ve Filecoin’in doğrulanabilir depolaması, üretecekleri büyük miktarda NFT veri topluluklarını desteklemek ve verilerinin asla kaybolmamasını sağlamak için ideal seçimlerdir.” – Jonathan Victor, NFT.Storage Büyüme Lideri

GAL coin nedir? Dijital Kimlik Bilgilerinin Düzenlenmesi: Küratörler, bir kimlik bilgisi veri kümesinin değerini bildirmek için GAL belirtecini kullanabilir. Her kimlik bilgisi veri seti, orantılı olarak kimlik bilgisi paydaşları arasında bölünecek bir gelir akışı içerecektir.

Küratörler, ilgili bağlama eğrisinden bir kimlik bilgisi veri setinin paylarını satın alabilir. Bağlanma eğrisinin doğası gereği (daha fazla kullanıcı satın aldıkça kimlik bilgisi hissesinin fiyatı artar), bir küratörün popüler bir veri setinin kimlik bilgisi hissesini erken satın alması durumunda, kimlik bilgisi hisselerinin maliyeti düşük olacak ve bu nedenle gelecekteki gelir akışı nispeten yüksek olacaktır.

Kimlik bilgisi hissesinin fiyatı, bağlama eğrisi boyunca arttığında, küratörler, GAL karşılığında kimlik bilgisi hisselerini yeniden bağlama eğrisine satmayı da seçebilirler. GAL coin nedir? Sonuç olarak, bu, küratörleri, bağlama eğrileri yoluyla kimlik bilgisi hisseleri alışverişi yapmak için GAL kullanarak değerli kimlik bilgisi veri setlerini belirlemeye yardımcı olmaya teşvik eder. Uzun vadede, ağdaki daha fazla kimlik bilgisi verisi, veri sinyali için daha fazla GAL bağlama eğrilerinde kilitlenecektir. Şu anda küratörlük sistemi hala geliştirme aşamasındadır.

Mayıs 2021’deki lansmanımızdan bu yana topluluk, Project Galaxy’nin ekosisteminin büyümesi için çok önemliydi. Kimlik bilgilerini düzenlemekten, kimlik bilgilerini toplamaktan, kampanyalara katılmaktan, eğitimleri derlemekten, üçüncü taraf araçları oluşturmaktan, Discord’a yardım etmekten liste uzayıp gidiyor.

Ortaklarımıza ve platformumuzda hayata geçirdikleri harika kampanyalara minnettarız, ancak güçlü ve adanmış topluluğumuz olmadan tüm başarımızın mümkün olamayacağını biliyoruz. GAL coin nedir? Kelimeler, topluluğumuzu ne kadar takdir ettiğimizi ve saygı duyduğumuzu tarif edemez, bu yüzden size bildiğimiz en iyi şekilde teşekkür etmek istedik: GAL Token Airdrop, ilk evlat edinenlerimizi ödüllendirmek için. Ödül dağıtım ayrıntılarını öğrenmek için aşağıdan daha fazlasını okuyun, resmi airdrop tarihi daha sonra duyurulacak.

Galaxy Brains en üst düzey topluluk liderleridir, topluluk üyelerine yardımcı olmak için her şeyin ötesine geçerler. Bu, temel kripto tartışması, kampanya sorunları, çeviriler ve genel Project Galaxy bilgileri ile olabilir.

Galaksi beyin rolü, başvurabileceğiniz veya isteyebileceğiniz bir şey değildir, gösterdikleri inanılmaz çaba ve gönüllü çalışma için ekip tarafından seçilirler. Beyinler artık topluluk lideri olarak hareket etmiyorsa veya tamamen hareketsiz hale geldiyse, rolü kaybedebilirler. en az bir kez görüştükten sonra. Aşırı durumlarda, ekibin takdirine bağlı olarak herhangi bir uyarıda bulunmadan rollerini hemen kaybedebilirler.

GAL coin geleceği 2022

GAL coin nedir? Yol Bulucular, Galaksi beyinlerine benzer, ancak biraz daha basitleştirilmiştir, Galaksi beyinlerinden çok daha fazla yol bulucu vardır. Bunun nedeni, koşulların aynı olmaması, Galaxy beyinlerinin galaksi ekibi tarafından denetlenmesi ve rolü sürdürmek için daha fazla koşula sahip olmasıdır.

Pathfinders, galaksi ekosisteminin yolu boyunca diğer üyelere yardım eden kullanıcılardır. Pathfinders, aynı zamanda, hepimizin birlikte çalışması ve keşfetmesi için yeni yollar bulan galaksi topluluğunda sosyal yardım gerçekleştiren kişilerdir. Daha eksiksiz ve arkadaş canlısı bir galaksi ekosistemi inşa etmemize yardımcı olacak tutkulu ve enerjili yol göstericilere ihtiyacımız var.

Galaksimizin beyni gibi, aktivite veya kötü davranış nedeniyle veya tamamen hareketsiz kalarak rolü kaybetme olasılığı vardır. GAL coin nedir? Kullanıcılar rolü kaybedebilir, ancak rolü kaybetmeden önce veya kaybettikten sonra bir kez iletişime geçilecektir veya Aşırı durumlarda (tam hareketsizlik) (kötü davranış) ekibin takdirine bağlı olarak herhangi bir uyarıda bulunmadan rolü hemen kaybedebilirler. Rolü korumak veya almak için kimseden belirli bir miktar harcamasını veya görev tabanlı yapıyı birleştirmesini talep etmiyor veya talep etmiyoruz, bu daha çok ruh etiği ve çevrenizdekilerden tanınma ile ilgilidir ve sunucuda ne kadar zaman geçirdiğiniz değil.

Herkes bu programlara katılamaz ve hak edenleri tanımak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız, rolü doğru kişiye doğru bir şekilde vermek için diğer üyelerin sesini de dinleyeceğiz ama lütfen bu programların ne kadar süre ile ilgili olmadığını unutmayın. sunucuda harcayın, biri sizden daha sonra katılabilir ve yine de rolü alabilir.

GAL coin nedir? Project Galaxy’nin gücü, güçlerimizi birleştirme ve birden fazla ortakla işbirliği yapma becerimizdir. ImToken Ekibi ve Project Galaxy ekibi, ImToken ile 4 ana protokol arasında ortak bir kampanya oluşturdu: Perpetual Protocol, XY Finance, Hakka Finance ve Project Galaxy. Kullanıcılarımıza ve topluluklarımıza daha iyi bir teklif sunmak için dört protokolün hepsinden yararlanmak ve her protokolün daha fazla büyümenin kilidini açmasına yardımcı olmak.

GAL coin nedir? imToken, her protokolle dört ortak topluluk etkinliği düzenledi ve kullanıcılar, kişi başına maksimum 3 olmak üzere her etkinlikten sonra bir OAT (On-chain başarı belirteci) talep edebildiler. Kullanıcıların elinde ne kadar çok OAT rozeti olursa, 200 xDai / imKey Pro donanım cüzdanı kazanma şansları o kadar yüksek olur.

YORUMLAR YAZ