• BITCOIN/TL
  462918,556
  % -2,75
 • ETHEREUM/TL
  31012
  % -2,10
 • RIPPLE/TL
  6.52
  % -1,76
 • BITCOIN CASH/TL
  3021.93,606
  % -1,70
 • LITECOIN/TL
  1084.41
  % -3,63
 • COSMOS HUB/TL
  178.21
  % 5,35
 • CARDANO/TL
  8.07
  % -3,59
 • TETHER/TL
  15.92
  % 0,30

Joe Coin Nasıl Alınır?

Joe (JOE) Nedir?

Trader Joe (JOE), Avalanche ağında inşa edilmiş merkezsiz bir alım satım platformudur. Geliştirici ekip kaldıraçlı işlem hizmeti sunmak adına DEX hizmetlerini DeFi kredileriyle birleştirdi. Trader Joe’nun kökeni, Avalanche blok zincirinin yükselen üstünlüğü ile yankı yapma, benzersiz ve gerçekten yenilikçi bir alım satım platformu oluşturma, aynı zamanda DeFi endüstrisinin sınırında küresel ve gelişen bir kitleye hizmet etme arzusundan doğmuştur.

Lansmanından bu yana platform 4 milyar doların üzerinde varlık çekti ve sektördeki en çok tanınan yatırımcılardan bazılarının desteğini aldı. Trader Joe, yenilikleri, hızlı inşası ve en önemlisi güvenli bir inşa ile topluma DeFi’nin sınırlarında hizmet etmek adına yola çıktı. Nihai hedef, kullanıcılara gerçek bir tek noktadan hizmet ile DeFi deneyimi sağlayan alım satım platformu oluşturmaktır.300’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye üye olabilirsiniz.

Trader Joe’da Swap, Stake, Farm, Lend, Borrow, Leverage gibi hizmetler bir çatı altında toplanır. Platform kullanıcıları kendilerini tamamen entegre ederek yüksek düzeyde erişilebilir bir DeFi alım satım platformuna sahip olacaktır.

JOE Coin Nereden Alınır?

JOE Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. JOE Coin; Binance platformunda JOE/BTC, JOE/USDT ve JOE/BUSD paritelerinde işlem görüyor. JOE Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 2.34 dolardan alım satım işlemi görüyor.

JOE Coin (JOE) satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen üç pariteden de JOE Coin satın alabilirsiniz. JOE/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. JOE/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından JOE Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

YORUMLAR YAZ