• BITCOIN/TL
  485392,449
  % 3,75
 • ETHEREUM/TL
  33382
  % 5,42
 • RIPPLE/TL
  6.98
  % 5,55
 • BITCOIN CASH/TL
  3288.99,303
  % 6,62
 • LITECOIN/TL
  1159.77
  % 10,23
 • COSMOS HUB/TL
  183.72
  % 6,43
 • CARDANO/TL
  9.24
  % 5,94
 • TETHER/TL
  15.93
  % 1,80

Mersin Metaverse Arsa Nedir? | Mersin Metaverse Arsa Alma

Mersin Metaverse arsa alma nasıl yapılır? Sorusuna ilişkin sanal evrende Mersin arsa almak isteyen birçok kişi merak içindedir. Mersin Arsa fiyatları üzerinde yoğun bir şekilde ileriye dönük olarak Mersin arazi satın almak isteyenlerce araştırma yapılmaktadır. İşte detaylar…

Mersin sanal arsa almak isteyen birçok kişinin hangi platformdan nasıl arsa alacağına ilişkin olarak çeşitli yorumlarda bulunduğunu görmekteyiz. Mersin Metaverse arsa ile ilgili olarak Türkiye’de en çok ön plana çıkan ilimizdir.

Mersin arsa alma işlemleri son dönemlerde Metaverse kavramının ön plana çıkması ile birlikte Sandbox, Decentraland ve OVR gibi platformlar üzerinden araştırılmaktadır. Peki, Mersin Metaverse arsa nasıl alınır? Mersin sanal arsa fiyatları nelerdir? Gelin, hep birlikte bakalım.

Mersin Metaverse Nedir? | MetaKent Mersin Projesi

Mersin Metaverse, bilgisayarlar, android cihazlar ve 3D cihazlar üzerinden insan zihninin fiziksel ortamdan uzak yapay bir sanal evrendir. Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından “MetaKent Mersin Projesi” kapsamında bazı duyuruların yapılması ile birlikte birçok kişi bunun ne olduğuna ilişkin olarak araştırma yapmıştır.

Metakent Mersin projesi ile birlikte insanların kentte yer alan turistik mekânları ziyaret edebilecekleri, festivallere katılabilecekleri ve hatta oluşturulan sanal belediye üzerinden bazı iş ve işlemlerin gerçekleştirileceği söylenmektedir.

Mersin Metaverse Neden Önemli?

Mersin metaverse konusunda yaşanan gelişmelerin fiziksel engeli olan insanların yeni bir dünyaya açılmasını ve bu sanal dünyada fiziksel bir emek harcamadan sadece düşünsel yollarla hayatlarında yaşamak istedikleri her şeyi yaşamasına imkân veriyor. Mersin Metaverse kavramında sağlayacağı öncülük ile birlikte diğer illere yönelik olarak da öncülük etmeye hazırlanıyor.

Günümüzde birçok kişi Mersin Metaverse arsa kavramı üzerinde değerlendirmelerde bulunarak Mersin ilinin sanal bir şehir haline gelip gelemeyeceğini merak etmektedir. İçerisinde birçok tarihi yapıtı ve doğal güzelliği barındıran Mersin ilimizin sanal dünya ile birlikte bu güzellikleri internet ortamına taşıyacağı düşünülmektedir.

Mersin Metaverse Arsa Nereden Alınır?

Mersin Metaverse arsa nereden alınır? ya da başka bir deyişle Metaverse arsa hangi yerden alınır? Sorularının sıklıkla sorulduğunu görmekteyiz. Sanal evren üzerinden alınan arsaların aynı gerçek yaşantıda olduğu gibi Mersin ilinde yer alan işlek ve konumu güzel araziler üzerinden seçilmesi gerekmektedir. Mersin Metaverse arsa alımı konusunda en işlek caddeleri ve alanları sizlerle paylaşalım.

·         Adnan Menderes Bulvarı

·         Atatürk Caddesi

·         Uray Caddesi

·         Üniversite Caddesi

·         Gazi Mustafa Kemal Bulvarı

·         Hüseyin Okan Merzeci Bulvarı

·         İstemihan Talay Bulvarı

·         İsmet İnönü Bulvarı

·         Sahil Hattı

Mersin Metaverse arsa seçeceklerin öncelikle hangi platform üzerinden arsa almak istedikleri yönünde iyi bir tespit yapmaları gerekmektedir. Mersin Metaverse arsa ile ilgili olarak birçok platformun satış gerçekleştirdiğini görebilmekteyiz.

Mersin Metaverse Arsa Şekillendirme Nasıl Yapılır?

Mersin Metaverse arsa şekillendirme konusunda genellikle villa, çim, çit, ağaç ve köpek kulübesi tercih edilmektedir. Mersin ilinde Metaverse sanal dünyasında alacağını araziyi hangi platform üzerinden alırsanız alın belirli itemleri kullanarak şekillendirebilmeniz mümkündür.  Mersin Metaverse arsa şekillendirmede şunlar kullanılmaktadır;

·         Villa

·         İş Merkezi

·         Çit

·         Köpek Kulübesi

·         Mini Park

·         Çimlendirme

·         Park Yeri

·         Yürüyüş Yolları

·         Çiçek ve Ağaç

·         Mini Havuz

Mersin metaverse arsa şekillendirmede kullanacağınız öğeler platformlar arasında çeşitlilik gösterebilmektedir. Ancak Mersin ilimizin doğal ve tarihi yapısına uygun bir şekilde arsa şekillendirme işlemini sağlamanız güzel bir görüntü elde etmenize olanak verecektir.

Mersin Metaverse Arsa Alınır Mı?

Mersin Metaverse arsa alınır mı? Sorusunun son dönemlerde popüler bir şekilde sorulmaya başlanıldığını görmekteyiz. Mersin Metaverse arsa alarak geleceğe yönelik yatırım yapılarak para kazanılmaya çalışıldığını da görebilmek mümkündür. Ancak bu noktada Mersin Metaverse arsa alacakların hangi platformu seçeceği ve nasıl bir yatırım yapacağına ilişkin net ve somut bir adım atması gerekmektedir. Zaman bize Mersin Metaverse arazileri ile ilgili olarak kazanç sağlayıp sağlamayacağını gösterecektir.

Mersin Metaverse Arsa Alma | Mersin Metaverse Arsa Fiyatı

Mersin Metaverse arsa alma Sandbox, Decentraland ve OVR gibi platformlar üzerinden Metamask cüzdanında yer alan Metaverse coinler ile birlikte yapılmaktadır. Mersin sanal arsa alma konusunda genellikle Sandbox, Decentraland ve OVR platformlarının tercih edildiğini görmekteyiz. Ayrıca Mersin ili için sanal arsa almak isteyenlerin Axie Infinity ve Next Earth üzerinden de alım gerçekleştirdiğini görmekteyiz. Mersin üzerinden Metaverse ya da farklı bir deyişle sanal arsa almak isteyenlerin izlemesi gereken bazı adımlar vardır.

10 Adımda Mersin Metaverse Arsa Alma Yöntemi;

1.      Sanal Arsa Alacağınız Siteye Seçin

2.      Siteye Kayıt Olun ve Giriş Yapın

3.      Site Üzerinden MetaMask Cüzdan Edinin

4.      En Uygun Metaverse Coin’i Araştırarak Alın

5.      MetaMask Cüzdanınıza Metaverse Coin Ekleyin

6.      Arsa Konumu ve Fiyat Analizi Yapın

7.      Site Üzerinde Alacağınız Parseli Belirleyin

8.      Bakiyeniz Karşılığında Arsayı Satın Alın

9.      Arsanızı Kendinize Göre Şekillendirin

10.  Arsanızı Satın ya da Kiraya Verin

Metaverse Arsa Fiyatlandırması

Mersin Metaverse arsa fiyatlandırması ile ilgili olarak net bir bilgi verebilmek için hangi platformu tercih ettiğinizin bilinmesi gerekmektedir. Mersin ilinde Metaverse dünyasında arsa satın almak için belirli coinlere ihtiyacınız vardır ve bu coinlerin fiyatları değişiklik göstermektedir. Mersin arazi satın almak için ön plana çıkan coinleri sizlerle paylaşalım.

·         SAND Coin = 70 TL

·         MANA Coin = 42 TL

·         AXS Coin  = 1,041 TL

·         ENJ Coin = 32 TL

·         OVR Coin = 33 TL

Not: Coin fiyatları yazı tarihi itibari ile yazılmış olup güncel fiyatı kontrol edilerek işlem yapılmalıdır. 

Mersin Metaverse Arsa İçin Hangi Coin Alınır?

Mersin Metaverse arsa coin alma konusunda hangisinin tercih edilmesi gerektiği konusunda da yoğun bir araştırmanın yapıldığını görmekteyiz. Mersin metaverse arsa almada genellikle tercih edilenlerin ise Axie Infinity (AXS), The Sandbox (SAND), Decentraland (MANA) ve Enjin Coin (ENJ) coinler olduğunu söyleyebiliriz.  Mersin üzerinde sanal evren almak isteyenlerin burada dikkat etmesi gereken nokta; her platformun kendisine yönelik olarak bir coine sahip olması ve fiyatlarının farklılık göstermesidir.

Mersin Metaverse Arsa Kiralama

Mersin Metaverse arsa kiralama işlemi yeteri kadar işlek ve konumu güzel arsaların satışı bittikten sonra yapılması planlanan bir kazanç yöntemidir. Mersin Metaverse arsa almak isteyen birçok kişi şimdiden işlek alanlar üzerinden arsa satın alarak beklemeye başladı. Mersin Metaverse sanal dünyasında alınan arsalar ile ilgili olarak zaman bize ne olacağını gösterecektir.

Mersin Metaverse Arsa Satma

Mersin Metaverse arsa satma işlemi de aynı kiralama işlemi gibi konumu güzel, ölçeği büyük ve işe yarar araziler üzerinde kazanç elde etmek için kullanılması düşünülen bir sistemdir. Mersin ilinde bulunan büyük şirketlerin merkezi konumlarını alarak satış gerçekleştirmek isteyen birçok kişinin olduğu gibi, spor kompleksleri, siyasi parti merkezleri, valilik ve belediyeler gibi birçok alanında şimdiden alarak satışının yapılmaya çalışıldığını görmekteyiz.

YORUMLAR YAZ