• BITCOIN/TL
  466717,714
  % -2,32
 • ETHEREUM/TL
  31496
  % -2,99
 • RIPPLE/TL
  6.61
  % -3,20
 • BITCOIN CASH/TL
  3106.65,286
  % -5,92
 • LITECOIN/TL
  1079.52
  % -4,14
 • COSMOS HUB/TL
  164.25
  % -6,51
 • CARDANO/TL
  8.42
  % -6,20
 • TETHER/TL
  15.95
  % 0,11

Metaverse Arsa Nedir? En İyi Metaverse Arsa Satın Alma Siteleri Hangileridir?

En iyi  Metaverse arsa satın alma sitesi, sanal dünya arazi alıcıları tarafından kapsamlı bir şekilde araştırılan konular arasındadır. Metaverse arsalarını nereden alabilirim? ve Metaverse satın alma siteleri hangileri? Soruların yaygın olarak sorulduğunu fark edebiliriz. Peki Metaverse arsa nedir, Nasıl alınır? İşte detaylar…

Metaverse Arsa Nedir?

Metaverse sanal ortamında bir arsa satın almanın faydalı olup olmayacağına dair birçok açıklama yapıldı. Bununla birlikte, Metaverse kavramının sürekli tartışılması ve teknolojik devlerin katılımıyla, birçok kişi Metaverse gerçekliğinde arazi satın almaya başladı. Bu yazıda, en büyük Metaverse arsa satın alma sitelerini derinlemesine inceleyeceğiz.

En İyi Metaverse Arsa Satın Alma Sitesi

Metaverse arazi satın alma web sayfasında tanımlayarak sanal evren dünyasında arazi satın alabilirsiniz. Öne çıkan Metaverse arazi edinim siteleri arasında SandboxAxie InfinityDecentraland ve Ovr yer alıyor. Son zamanlarda Nextearth Metaverse, ülkemizde arazi satın almak için popüler bir seçim haline geldi. Her birine Metaverse mülk satın alma sitesinde farklı bilgiler göndereceğiz. Şimdi sizin için en büyük Metaverse arazi satın alma sitelerinin bir listesine başlayalım.

En İyi 10 Metaverse Arazi Satın Alma Web Sitesi;

Metaverse Arsalarını Nereden Satın Alabilirim?

Metaverse Arsasını Nereden Satın Alabilirim? Söz konusu web siteleri hakkında sizi herhangi birine yönlendirmeyeceğiz. Ancak, aşağıdaki başlığımızda Metaverse arazi hangi siteden alınır? sorusununda size yardımcı olabilecek web sitelerini açıklayacağız. Bir metaverse arsası seçerken çok dikkatli olmalısınız. Alacağınız arsanın işlek ve tatil bölgelerine komşu olması veya stratejik bir konumda olması size her zaman avantaj sağlayacaktır.

Metaverse Arazisi Hangi Siteden Alınır?

Metaverse mülkü satın almak isteyen kişiler arasında en sık sorulan sorulardan biri “Metaverse Arazisini Hangi Siteden Satın Alabilirim?” sorusudur. Sorgunuza birkaç uygulanabilir yanıt var. Ancak bugün, büyük bir çoğunluğunuzun belirli sitelere gittiğini ve bu tür siteler aracılığıyla metaverse arazisi edindiğini görüyoruz. Sandbox, Axie Infinity, Nextearth, Decentraland ve Ovr, Metaverse arsa web sitelerinin öne çıkanlarıdır.

Metaverse Arsalara Yatırım Yapmak Kârlı Mı?

Metaverse arsa satın alma siteleri aracılığıyla arazi edinen kişilerin çok fazla sorgusu olduğunu görüyoruz. Metaverse arazi almak karlı mı, Metaverse arsa almak kârlı mı sorusu çok soruluyor. Yapılan açıklamalarla metaverse kavramının geleceği etkileyecek bir özellik veya uygulama olduğunu görebiliyoruz. Ancak bu yepyeni konseptin ilerleyişini veya geleceği nasıl şekillendireceğini net bir şekilde ortaya koymak pek mümkün değil.

2022’de Metaverse’de Arsa Satın Alınacak Siteler

Birçok kişi, 2022’de Metaverse arsa satın alma sitelerini önemli bir merakla araştırıyor. Bugün, Metaverse’de arazi satın alabileceğiniz veya satabileceğiniz birkaç web sitesi var. Ancak, bu siteler arasında öne çıkan birkaç Metaverse arsa sitesi var. Tartıştığımız metaverse arsa alma siteleri arasında Sandbox, Decentraland, Axie Infinity, Ovr,  Nextearth ve Bloktopia öne çıkıyor.

Metaverse Arsa Satın Alınabilecek siteler

 • Sandbox
 • Axie Infinity
 • Decentraland
 • Ovr
 • Mana
 • MatrixWorld Land Sale
 • Next earth
 • Dvision Network
 • myneighboralice
 • Blocktopıa

Sandbox Metaverse Arsa

Sandbox Metaverse, arazi satın alma söz konusu olduğunda katılımcılarına önemli bir avantaj sağlar. Satılık metaverse arazileri dijital arsa olarak bilinir ve oyuncuların daha fazla zaman geçirmesine ve deneyim biriktirmesine olanak tanır. Sandbox Metaverse sitesi, Metaverse arsa sitelerinin en görünür olanıdır. Sandbox Metaverse ile ilgili bilgileri hemen sizinle paylaşalım.

Sandbox Arsa Nedir?

Sandbox Metaverse arsa, dijital arsa olarak da ifade edilebilir. Oyunda satın aldığınız arazinin tamamen size özel olduğunu kesin olarak garanti edebiliriz. Oyundaki diğer dijital unsurlar bu arsaya yerleştirilebilir. Ağaçlar, kediler, köpekler, çiçekler ve bir havuz, bu eşsiz alanda gerçek yaşam izlerini temsil etmek için kullanılabilecek dijital materyallere örnektir.

Sandbox Metaverse Arsa Nasıl Satın Alabilirim?

Bir Sandbox arsası elde etmek için, genellikle SAND para birimi olarak bilinen The Sandbox’a sahip olmanız gerekir. SAND coin aldıktan sonra Sandbox sitesinin “Metaverse arsa” kısmına geçin, bir yer seçin ve bakiyeniz karşılığında bir işlem yapın. Sandbox Metaverse arsa satın alma işlemleri şu şekilde yapılır:

 • Sandbox Sitesine Giriş Yapın
 • Sandbox hesabınıza Metamask Cüzdanınızı bağlayın
 • Sandbox (SAND) Metaverse Coin satın Alın
 • Satın alacağınız En İyi ve Karlı Arsayı Araştırın
 • Satın Alacağınız Araziye Ada ve Parselini Seçin
 • SAND Coin ile Araziyi Alın
 • Almış Olduğunuz Araziyi Şekillendirme işlemine geçin

Sandbox Arsa Fiyatları Ne Kadar?

Sandbox arazinin maliyeti bulunduğu yere göre değişir. Oyunda Metaverse arazisini Sandbox (SAND) Metaverse Coin ile satın alabilirsiniz. Türk Lirası’na baktığımızda optimal arsa değerlerinin 20 ile 100.000 TL arasında değiştiğini görebiliriz. Sandbox’ta değeri 100.000 TL ve üzeri olan alanların oldukça yoğun ve popüler olduğunu söyleyebiliriz.

Axie Infinity Metaverse Arsa

Axie Infinity Metaverse‘deki arsa edinme yöntemi, diğer sitelerinkiyle karşılaştırılabilir. Gerçekte, Metaverse arsa siteleri, sıradan arsa siteleriyle aynı mantığı kullanır. Madeni paraları toplayın, ardından bir toprak parçası seçin ve satın alın. Satın aldığınız arazinin üzerine inşa edin. Önemli olan, burada ticaret yaptığınız siteden bağımsız olarak bir Metamask cüzdanınız olmasıdır. Peki, Axie Infinity Metaverse arsa satın alma nasıl yapılır? Gelin birlikte bir göz atalım.

Axie Infinity Metaverse Arsa Nedir?

Axie Infinity Metaverse arsa, dijital bir alan edinebileceğiniz sanal bir dünyadır. Bu alanı istediğiniz gibi oluşturup süslemeniz mümkün. Bunu yapmak için oyunda ek dijital ekipman (ev, çit, ağ ve köpek kulübesi) satın almalısınız. Axie Infinity Metaverse alma rehberi, tüm Metaverse arsa satın alma rehberlerine benzer özelliklere sahiptir.

Axie Infinity Metaverse Arsa Nasıl Satın Alınır?

Axie Infinity Metaverse arsalarından satın almak için önce Metamask cüzdanınızda Axie Infinity (AX) Metaverse Coin’e sahip olmanız gerekir. Bundan sonra, araziyi satın almak için web sitesinin “Metaverse arsa” alanına gidin. Axie Infinity Metaverse alma sıralaması şu şekilde geliştirilmiştir:

 • Axie Infinity Sitesine Giriş yaparak üyelik oluşturun
 • Axie Infinity hesabınıza Metamask Cüzdanınızı bağlayın
 • Axie Infinity (AXS) Metaverse Coin Satın Alın
 • Satın Alacağınız En İyi ve Karlı Arsayı İyice Araştırın
 • Alacağınız Araziye İlişkin Ada ve Parsel Seçin
 • AXS ile Araziyi satın Alın
 • Almış Olduğunuz Metaverse Araziyi Şekillendirin

Axie Infinity’de Metaverse Arsa Fiyatları Ne Kadar?

Axie Infinity Metaverse’deki arazi maliyetleri diğer sitelerdekilerle karşılaştırılabilir. Gerçekte bu senaryonun alınacak parselin çekiciliğine, kullanışlılığına, turizm lokasyonunda olup olmamasına göre değişkenlik gösterdiğini söyleyebiliriz. Axie Infinity’de ideal Metaverse arazi değerleri 20 TL ile 100.000 TL arasında değişmektedir. Axie Infinity’de 100.000 TL ve üzeri arazilerin oldukça aktif ve popüler olduğunu söyleyebiliriz.

2022 Borsacibaba.com Risk Açıklaması / Feragatname: Borsacibaba.com‘da yayınlanan her türlü Bitcoin analizi, kripto para analizi, Bitcoin tahmini gibi içerikler ve haberler bilgi amacı ile sağlanmaktadır. Kripto para yatırımları riskli yatırımlar olup tüm paranızı kaybetme riskiniz mevcuttur. Borsacibaba.com asla yatırım tavsiyesi veya yatırım önerisi niteliğinde bulunan içerikler yayınlamamakta olup Borsacibaba.com yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Borsacibaba.com ve sitede yer verilen makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.Borsacibaba.ComSeon1.com Kuruluşudur

YORUMLAR YAZ