• BITCOIN/TL
  485696,321
  % 3,92
 • ETHEREUM/TL
  33412
  % 5,58
 • RIPPLE/TL
  6.99
  % 5,84
 • BITCOIN CASH/TL
  3291.66,131
  % 6,85
 • LITECOIN/TL
  1161.88
  % 10,68
 • COSMOS HUB/TL
  183.24
  % 6,54
 • CARDANO/TL
  9.24
  % 6,19
 • TETHER/TL
  15.94
  % 1,93

Shirtum Nedir?

Shirtum Nedir? Nasıl Alınır? Küresel bir dijital varlık pazarı olarak karşınıza çıkan Shirtum, Shirtum nedir? Sorusunun karşılığında oyuncu hikayelerini hayranları ile paylaşmaları ve paylaşmaları için küresel dijital varlık pazarı yaratılması gibi bir ifadenin kullanılması gerekecektir. Amacı nedir? Neden böyle bir kripto para seçeneği ya da böyle bir platformu piyasaya sunulmuştur? Tamamen özel içeriğe erişim sağlamak amacıyla oluşturulmuş bir platform olduğu görülmektedir. Farklı alanlarda kullanılmış şansına sahip olmak ile birlikte, yazının devamında kullanım alanları hakkında bilgi verilmiştir.

Shirtum Nerede Kullanılır?

Tabi ki merak ediyor olabilirsiniz. Bu platformun ya da kripto para seçeneğinin neden ortaya çıkarıldığını, nerelerde kullanıldığını araştırıyor olabilirsiniz. Elbette kullanım alanının yaygın olması ve teknolojik gelişmelere adapte olması nedeni ile bir yatırım seçeneği olarak değerlendirebilirsiniz. Dijital yüzeylerde kullanım imkanına sahiptir. Spor dünyasında kullanım imkanlarına sahiptir.

Bu sayede oyuncular ve futbol kulüpleri kendi müzelerini paylaşma imkanına sahip olacaktır. Hikayeler, kullanıcılar ile hikâyeler, onlara bu alanda NFT edinme imkanını da sunmaktadır. Oldukça kullanışlı bir kripto para olmak ile birlikte, oyuncular ve futbol kulüpleri bu sistem sayesinde kendilerine eşlik eden tişört, kupa ya da hatıraları sergileme imkanına sahip olabilmektedir. Ayrıca bu platforma katılanlar, sınırlı sayıda jeton toplama ve değiştirme imkanına sahip olacaktır.

Shirtum Ne İşe Yaramaktadır?

Kullanım alanları açıklanmış olmak ile birlikte, ne işe yaradığı sorusu gündeme getirilir ise, işlemlerin kolaylaştırılması ile birlikte, platformlar arasında entegre sisteminin geliştirilmesi gibi bir ifade kullanılacaktır. Bu amaçla tasarlanmış, orijinal, değişmezliği garanti eden, izlenebilirliği garanti eden ve teknoloji üzerine kurulmuş bir koleksiyon olduğunu söyleyebiliriz. Burada oldukça geniş işlem hacmine sahip olduğu da dikkatlerden kaçmamaktadır.

Shirtum Nereden Alınabilir?

Peki inceleyip, hakkında bilgi sahibi olduktan sonra almaya karar verdiğinizde, ne yapabilirsiniz? Bunun için tercih edebileceğiniz seçenekler, tahmin edebileceğiniz gibi kripto para borsaları olacaktır. Türkiye’de bulunmanız nedeni ile Türkiye’de kurulmuş şirketleri ya da yurt dışında kurulup, Türkiye’de çevrimiçi hizmet anlayışı ile karşınıza çıkan şirketleri tercih edebilirsiniz.

Gerekli yasal prosedürleri tamamlayıp, bir hesap meydana getirecek, meydana getirmiş olduğunuz hesabınıza elbette izin verilen sistemler aracılığı ile para yatıracaksınız. Siteleri ya da şirketlerin sitelerini, işlem platformlarını veya mobil uygulamalarını kullanıp, alma işlemini yapabilirsiniz. Herhangi bir borsa üzerinden hareket etme şansına sahip olacaksınız.

Shirtum Ne Kadar?

Shirtum nedir? İçerikli bu soru da sizlere gereken açıklamalar yapılmıştır. Peki piyasada ne kadardan işlem görmektedir? Türk Lirası üzerinden verilecek rakamsal değerler nelerdir? Elbette kripto para dünyasında değişkenlik söz konusu olmak ile birlikte, Shirtum değerinin an itibarı ile 2,26 TL olduğu görülebilmektedir. Bu seviyeden işlem gören bu kripto para biriminin anlık işlem hacminin, 18.711.889 TL seviyesinde olduğunu göreceksiniz.

Piyasa değeri an itibariyle 157.407.561 TL’dir. Ayrıca tamamen seyreltilmiş piyasa değeri konusunda bir araştırma yapar iseniz, 1.698.965.582 TL değeri ile karşılaşabilirsiniz. Günlük fiyat hareketleri üzerine ya da dalgalanmalardaki fiyat hareketleri üzerine bir araştırma yaptığınızda, %10 ila %20 aralığında değişken bir seyir halinde bulunduğunu söyleyebiliriz. Elbette burada verilen bilgiler tamamen yatırım niteliğini taşımamaktadır. Sadece Shirtum kripto para birimini sizlere tanıtmak amacı ile paylaşılmıştır.

Daha Fazla Bilgi için  Facebook Grubuna  Katılın

Daha Fazla Bilgi İçin Telegram Grubuna    Katılın

Daha fazla Nedir kategorisindeki içeriklerimiz için: Nedir? 

Daha fazla Nasıl kategorisindeki içeriklerimiz için: Nasıl? 

Sermayesiz İş Fikirleri: Nasıl? 

YORUMLAR YAZ