• BITCOIN/TL
  462510,141
  % -3,93
 • ETHEREUM/TL
  31137
  % -5,57
 • RIPPLE/TL
  6.57
  % -5,00
 • BITCOIN CASH/TL
  3054.77,408
  % -6,41
 • LITECOIN/TL
  1079.68
  % -6,03
 • COSMOS HUB/TL
  164.29
  % -9,65
 • CARDANO/TL
  8.34
  % -8,67
 • TETHER/TL
  15.94
  % 0,34

Spell token geleceği 2022 – Spell coin

Spell token geleceği özellikle Binance borsasının listelemesinin ardından kripto yatırımcılarının birinci gündem maddesi haline geldi. Bir grup Spell token fiyat skalasının hala çok düşük olduğunu ve alım fırsatı bulunduğunu söylerken diğer grup ise Spell coin geleceği hakkında farklı yorumlarda bulunuyor. Ancak şu bir gerçek ki Spell coin fiyat ve projesiyle ekosistemde daha çok konuşulacak gibi.

Bildiğiniz üzere Spell token Binance borsasına 2021 yılının son günlerinde dahil olmuştu. Bu listelenme sonrasında Spell coin fiyatı da tavana çıkmıştı. Hatta Spell coin nedir sorusunun ilk yanıtını da her zamanki gibi biz vermiştik. Aradan geçen 2 ay baz alındığında kripto biriminde de oldukça değişiklikler meydana geldi. Biz de sirketdedikodulari.com olarak Spell token geleceği 2022 ve grafik çözümlemelerini sizler için derledik. İşte karşınızda Spell coin yorum 2022

Spell token geleceği 2022

SPELL belirteci şu anda kripto pazarında yeni bir isim. Ancak piyasa değerinin artması ve yatırımcıların bu tokene ilgi göstermesi, Spell Token’ın birkaç gün içinde Shiba Inu Coin’i geçebilecek gibi görünüyor.

SPELL jetonu gibi yeni bir jetonun fiyatını tahmin etmek zor olsa da yine de bir tahminde bulunabiliriz. Tahminleri doğru mu yanlış mı olacak, bunu zaman gösterecek. Ben kendim büyü jetonlarına 1000$ yatırdım. Ve yatırım yapmadan önce, uzun yıllardır kriptoya yatırım yapan birçok arkadaşıma danışmıştım.

Bugün bir SPELL coinin fiyatı $0.005505’dır. Yani evet, bir büyü jetonunun fiyatının 1 cent’e ulaşması iyi bir haber. Ve bugün itibariyle, bir büyü jetonunun fiyatının 2022’nin sonunda 6 sente ulaşabileceğini düşünüyorum. Ve 2025’in sonunda, bir büyü jetonunun fiyatı 15 sente yakın olacak.

Hiçbir spell coin iyi bir yatırım değildir ve büyü belirteci fiyatı önümüzdeki 50 yıl içinde 10$’a ulaşmayacaktır. 2030’da spell coin jeton fiyatı sadece 20 sente ulaşabilir. Birçok kripto uzmanı bu kripto paraya yatırım yapmaya karşı. Yani böyle bir durumda, önce spell token belirtecinin yasal bir kripto olup olmadığını öğrenmelisiniz.

Hem Vulcan Forged hem de Spell Token, birinin yatırım yapması gereken, ancak sınırlı bir Miktarda olması ve ayrıca uzun vadeli bir varlıktan ziyade bir Kâr kazananı olarak onlara daha fazla bakması gereken Kripto para birimleridir.

Algoritmalar ve Yazım Teknik Raporu biraz umut vericidir ancak Vulcan Dövme, yatırım yapmadan önce dikkatli olunması gereken bir şeydir, ben şahsen şunu öneririm, eğer bugün Birisi hem Vulcan Dövme hem de Yazım belirtecine 1000₹ INR yatırım yaparsa, o zaman ana hedefi olmalıdır.

İlk önce yatırımı geri kazanmak için, sonra kalan %80 hisse, %50 ekstra kar görüldüğünde hemen satılmalıdır Bunları satarak gelir ve kalan %20’si (özellikle Spell token olması durumunda) Uzun vadeli holdingler olarak tutulmalıdır,Coz Satılan %80’in yatırım kurtarma ve kâr kazançlarından sonra, kalan %20’lik kısım daha yüksek getiriler için hedeflenmelidir.

Spell coin yorum 2022

Ben kendim Spell tokenlarına 1000$ yatırdım ve son birkaç gündür büyü jetonlarının fiyatı düşüyordu ve jetonlarım şimdi sadece 782$ değerinde. Ama şimdilik, jetonu tutacağım. Bugün spell jetonlarının fiyatı kuruşunu geçti ve bence 2025’in sonunda büyü jetonlarının fiyatı 1 dolara bile ulaşabilir. Ama o kadar beklemeyeceğim. Spell jetonunun fiyatı 50 sente bile ulaşırsa, onları satacağım ve karı ayıracağım.

SPELL belirtecinin kendisini çağırdığım için değil. Kriptodaki riskin çok yüksek olduğunu zaten biliyorsunuz, bu nedenle tüm parayı tek bir madeni paraya yatırmak güvenli değil. Bu yüzden ilk 10 jetona da yatırım yaptım. Ve her ay biraz bilime yatırım yapıyorum.

Siz de harika bir soru sormuşsunuz. Fiyatı 1 sente yaklaşan bir token 10 dolara ulaşabilir mi? Büyü belirtecinin 10 dolara ulaşması en az 30 yıl sürer. Ve o zaman bile, jetonun fiyatının 10 dolara ulaşıp ulaşamayacağının garantisi yok.

Bu arada bugün bir Spell jetonu 0,001975 USD’de duruyor, INR olarak yaklaşık 0.095000₹, yani 10 USD veya 100 INR olarak, bol miktarda satın alınabilir. Herhangi bir Cryptocurrency satın almadan önce, Google’a bu konuda her zaman akıllıca davranın ve White paper’ını arayın ve kişi bunu tamamen gözden geçirmelidir. Spell token (SPELL), Coingecko Crypto ticaret platformunda mevcuttur.

2022 Borsacibaba.com Risk Açıklaması / Feragatname: Borsacibaba.com‘da yayınlanan her türlü Bitcoin analizi, kripto para analizi, Bitcoin tahmini gibi içerikler ve haberler bilgi amacı ile sağlanmaktadır. Kripto para yatırımları riskli yatırımlar olup tüm paranızı kaybetme riskiniz mevcuttur. Borsacibaba.com asla yatırım tavsiyesi veya yatırım önerisi niteliğinde bulunan içerikler yayınlamamakta olup Borsacibaba.com yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Borsacibaba.com ve sitede yer verilen makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.Borsacibaba.Com Seon1.com Kuruluşudur

YORUMLAR YAZ