• BITCOIN/TL
  467916,551
  % -1,96
 • ETHEREUM/TL
  31579
  % -2,63
 • RIPPLE/TL
  6.62
  % -2,96
 • BITCOIN CASH/TL
  3117.87,628
  % -5,60
 • LITECOIN/TL
  1086.12
  % -3,85
 • COSMOS HUB/TL
  165.21
  % -6,35
 • CARDANO/TL
  8.46
  % -6,10
 • TETHER/TL
  15.91
  % 0,45

Toncoin nedir? Toncoin yorum

Toncoin Durov kardeşler tarafından 2018 yılında geliştirilen üçüncü nesil bir hisse kanıtı blok zinciridir. Telegram Messenger’ın kurucuları tarafından geliştirilen kripto paranın tasarlanma amacı hızlı işlemlerin sağlanabilmesidir.

Toncoin nedir?

Toncoin nedir veya Ton coin nedir sorusu yatırımcıların sıklıkla cevabını aradığı sorulardandır. Ton coin kullanım kolaylığı ve gizlilik için tasarlanmış açık kaynaklı, merkezi olmayan bir ağdır. Kodu merkezi değildir ve ağ içindeki işlemler için kullanılabilir. Toncoin bir dizi kripto para birimiyle takas edilen dijital bir varlıktır. TON ağıEthereum blok zinciri tarafından desteklenen bir kripto belirteci olan TON coin tarafından yönetilir. TON ağının güvenliğini sağlamaya yardımcı olan ekosistem çapında bir topluluğa sahiptir.

Toncoin ağının katılımcıları gelişimini kontrol etmektedir. Toncoin projesinin gerçek bir Web3.0 İnternet projesi olma şansı yüksektir. Bu arada bu para biriminin büyüme potansiyelinden yararlanmak için Toncoin blok zincirine yatırım yapmak bir fırsat olabilir.

Toncoin haberleri

Toncoin haberleri birçok kişi tarafından bilinmemekle birlikte TON çok çeşitli avantajlar sunan iyi bir kripto para birimidir. Ton ağı tamamen merkezi değildir ve bir Toncoin TON ekosistemindeki işlemleri yürütmek için kullanılan para birimidir. TON’u aynı para birimindeki diğer kripto para birimleri de dahil olmak üzere çeşitli para birimleriyle değiştirmek mümkündür. Bir başka deyişle Toncoin çeşitli kullanımlar için diğer kripto para birimleri ile değiştirilebilir.

Toncoin projesi

Toncoin projesi kapsamında belirtmek gerekir ki diğer kripto para birimlerinin aksine Toncoin bir yönetici tarafından değil ağ katılımcıları tarafından yönetilir. Bu kullanıcıların her biri kendi TON paralarını kontrol etme hakkına sahiptir. Bu TON ağının merkezi olmayan doğasının ek bir avantajıdır. Ton ağında meydana gelen herhangi bir değişikliğin tüm katılımcıların mutabakatını gerektirdiği anlamına gelir. Toncoin topluluğuna dahil olanlar Toncoin topluluğunun merkezi olmayan bir para birimi olduğunun da farkında olmalıdır.

Toncoin yorum

Toncoin yorumTon coin yorum ve Ton coin Telegram gibi aramalar kullanıcıların farklı bilgilere erişim sağlama taleplerini ortaya koyan kavramlardır. Ton crystal coin kavramı da buna dahil edilebilir. Ton coin topluluğu projenin açık kaynak sürümünü geliştirmeye devam etmektedir. Proje Anatoliy Makosov ve EmelyanenkoK tarafından yönetilmektedir. Ton Vakfı proje üzerinde çalışan bağımsız şirket dışı geliştiricilerden oluşan bir topluluktur. Ağ açık kaynaklı olduğundan Toncoin ağındaki değişiklikler tüm katılımcıların onayını gerektirir. Geliştirici topluluğu bir çıkar çatışması yaratmadıkları sürece gerekli tüm değişiklikleri yapacaktır.

Toncoin yeni bir para birimi olsa da kripto topluluğunda popülerlik kazanmaktadır. TON ağı daha fazla kullanıcı kontrolü sağlayarak daha fazla seçeneğe olanak tanır. Bu proje ekosistem içindeki işlemleri kontrol eden tek bir Toncoin kripto para ile merkezi olmayan bir projedir. TON, Bitcoin veya Ethereum gibi diğer kripto para birimleri ile değiştirilebilir. Toncoin topluluğunun merkezi olmayan ağı daha hızlı ve daha verimli büyümesini sağlar.

Toncoin geleceği

Toncoin geleceği kapsamında belirtmek gerekir ki Toncoin ağının yönetimi katılımcıları tarafından yürütülmektedir. Toncoin ağındaki herhangi bir değişiklik tüm katılımcıların onayına ihtiyaç duymaktadır. Geliştiricileri projenin kodunu güncellemekten sorumludur. TON ağı ayrıca proje üzerinde çalışan insanlardan oluşan bir topluluk içermektedir. Toncoin ağının nasıl çalıştığına bakılmaksızın katılımcıları tarafından yönetilmektedir. Sonuç olarak Toncoin tabanlı bir sistem demokrasiye de çok benzediği söylenmektedir.

Toncoin hangi borsada bulunur?

Toncoin Binance , Huobi ve Okex gibi önde gelen borsa sitelerinde bulunabilir. Borsalarda Toncoin alıp satabilmek için bir hesabınızın olması gerekir.

Toncoin grafik

Toncoin grafik başlığı adı altında 1 aylık Toncoin grafiği inceleyeceğiz.

Toncoin hedef fiyatı

Toncoin hedef fiyatı 5 dolar seviyelerinde öngörülmektedir. Her yatırım fırsatında olduğu gibi burada da çeşitli risk ve belirsizliklerin bulunduğunu belirtmekte fayda vardır. Değişkenlerin iyi bir analiz sürecine tabi tutularak yatırımların değerlendirilmesi sürecin yönetilmesi açısından olumlu bir ilerleme olacaktır.

Toncoin ne kadar?

Toncoin alınır mı sorusunu cevaplamamızı sağlayan bilgiler aşağıda belirtilmektedir.

Toncoin kaç dolar?

Toncoin kaç dolar sorusunun yanıtı 1 Toncoin dolar bazında 3,5 dolar olarak belirtilebilir.

Toncoin kaç TL?

Toncoin kaç TL sorusunun yanıtı 1 Toncoin TL bazında 47 TL olarak belirtilebilir.

Toncoin değerleri nelerdir?

Piyasa Değeri: 59,093,015,024 TL

Hacim: 68,899,911 TL

İçerik yatırım tavsiyesi değildir.

2022 Borsacibaba.com Risk Açıklaması / Feragatname: Borsacibaba.com‘da yayınlanan her türlü Bitcoin analizi, kripto para analizi, Bitcoin tahmini gibi içerikler ve haberler bilgi amacı ile sağlanmaktadır. Kripto para yatırımları riskli yatırımlar olup tüm paranızı kaybetme riskiniz mevcuttur. Borsacibaba.com asla yatırım tavsiyesi veya yatırım önerisi niteliğinde bulunan içerikler yayınlamamakta olup Borsacibaba.com yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Borsacibaba.com ve sitede yer verilen makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.Borsacibaba.ComSeon1.com Kuruluşudur

YORUMLAR YAZ