• BITCOIN/TL
  462557,488
  % -3,84
 • ETHEREUM/TL
  31143
  % -5,53
 • RIPPLE/TL
  6.57
  % -4,86
 • BITCOIN CASH/TL
  3055.25,199
  % -6,43
 • LITECOIN/TL
  1079.98
  % -6,00
 • COSMOS HUB/TL
  164.35
  % -9,63
 • CARDANO/TL
  8.35
  % -8,73
 • TETHER/TL
  15.95
  % 0,53

TÜRKİYE METAVERSE ARSA VE FİYATLARI | METAVERSE TÜRKİYE HARİTASI

Türkiye Metaverse arsa ve fiyatları, İstanbul, İzmir ve Ankara ilimizden metaverse arsa almak isteyenlerce araştırılmaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz Metaverse Türkiye Haritası ile birlikte istemiş olduğunuz arsayı belirleyerek analiz yapabilmeniz mümkündür. İşte Türkiye Metaverse arsa detayları…

Türkiye Metaverse arsa üzerine ilginin son dönemlerde oldukça artmış olduğunu görmek mümkündür. Ülkemizde Metaverse arsa almak isteyen birçok kişi nereden ve nasıl alacağı hakkında araştırma yapmaktadır.

Türkiye Metaverse arsa üzerinde en çok aranan iller; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya illeri olmuştur. Birçok kullanıcı Metaverse arsa ile ilgili olarak bilgi aldıktan sonra internet ortamında ilk olarak İstanbul Metaverse arsa kavramını aramıştır. Metropol şehrimiz olan İstanbul’un yanı sıra Ankara Metaverse arsa ve İzmir Metaverse arsa aramalarının da yapıldığını görmekteyiz. Bunların hemen peşine ise Bursa Metaverse arsa ve Antalya Metaverse arsa gibi pek çok arama yapıldığı görülmektedir. Peki, Türkiye metaverse arsa haritası nedir? Türkiye Metaverse arsa fiyatları nelerdir? Hemen yanıtlayalım.

Türkiye Metaverse Arsa ve Fiyatları

Türkiye Metaverse arsa kavramına yeni yeni alışırken çeşitli platformlar aracılığı ile ülkemizde 30 binden fazla parselin satıldığını görmekteyiz. Özellikle İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Bursa illerine Metaverse arsalara ilişkin olarak yoğun bir talep olduğunu görmekteyiz. Bunun peşine Muğla Metaverse arsa ve Trabzon Metaverse arsa aramalarının da yavaş yavaş yapılmaya başlandığını görüyoruz. Başlıklar halinde sizlere ülkemizdeki metaverse arsalar ile ilgili bilgi aktaracağız.

Türkiye’de Kaç Metaverse Arsa Alındı?

Türkiye’de çeşitli platformlar aracılığı ile yaklaşık olarak 30 binden fazla parsel alınmıştır. Bu parsellerin yaklaşık olarak 15 binden fazlasını İstanbul oluşturmaktadır. Alınan diğer parsellerin ise genellikle büyükşehirler ve deniz kenarları olduğunu söyleyebiliriz.

Türkiye’de Metaverse Arsa Nereden Alınır?

Türkiye’de Metaverse arsa alma Sandbox, OVR ve Nexteart üzerinden yapılmaktadır. Sanal arsa satışı yapılan siteler üzerinden gerçekleştirilen alımlarda platformun sunmuş olduğu coin geçerli olmaktadır. Sanal cüzdan üzerinden yapılan ödeme ile birlikte arsalar parsel parsel alınabilmektedir. Bizler yazımızda OVR baz alarak sizlere anlatımda bulunacağız.

Türkiye’de Metaverse Arsa Nasıl Alınır?

Ülkemizde metaverse arsa almak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe çoğalmaktadır. Özellikle bu eğilimin İstanbul Metaverse arazi almak üzerine olduğunu söyleyebiliriz. Peki, Metaverse arsa nasıl alınır?  Hemen bunları kısaca sizlere yanıtlayalım.

İlk olarak arsa almak istediğini şirketi belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonrasında bu şirket üzerinden bir sanal cüzdan edinmelisiniz. Edinmiş olduğunuz sanal cüzdan içerisine şirketin kullanmış olduğu coin ya da diğer dijital parayı edinmek için belirli bir bakiyeniz olması gerekmektedir. Bakiye işlemini de hallettikten sonra yeterli tutara göre arsa ve parselinizi belirleyerek arazi satın alabilirsiniz.

İstanbul Metaverse Arsa ve Fiyatları

İstanbul Metaverse arsa ve fiyatları ile ilgili olarak sizlere geniş bir başlık altında bilgileri sunmak istiyoruz. İstanbul, metaverse arsa satışlarında yaklaşık olarak 15 bin parsel arsa ile birlikte en çok arsa satın alınan il oldu. Özellikle belirli noktalardaki parsellerin dolmuş olduğunu görmekteyiz. Hemen İstanbul metaverse arsaları ile ilgili sizlere bilgi aktaralım.

İstiklal Caddesinde Boş Yer Kalmadı

İstanbul metaverse arsa üzerinde en büyük ilgi İstiklal Caddesine oldu. İstanbul’un en işlek alanları arasında gösterilen İstiklal Caddesi üzerinde yer alan tüm Metaverse parseller satıldı. İstiklal Caddesinin ara sokaklarında yer alan Metaverse arsa fiyatlarının ise 12 OVR yani 400 TL üzerinden satıldığı görülmektedir.

Nişantaşı’nda Boş Metaverse Arsa 250 TL

Nişantaşı Metaverse arsa almak isteyenler buraya. İstanbul’un nabzının tutulduğu yer olan Nişantaşı’nda metaverse arsaları alınmaya başlandı. Nişantaşı’nda yer alan cadde ve sokakların büyük bir bölümü satılırken boş parsellerin fiyatının ise yaklaşık olarak 8 OVR yani 250 TL olduğunu söyleyelim.

İstanbul Boğaz Hattında Metaverse Arsa Fiyatı 250 TL

İstanbul boğaz hattında Metaverse arsa almak isteyenlerin birçoğunun harekete geçerek sahillerin büyük bir kısmını aldığını görmekteyiz. Sahil kısmında yer alan parsellerin dolu olduğu görülmekle boş parseller için istenilen tutarın ise 8 OVR yani 250 TL fiyatında olduğu görülmektedir.

İstanbul Kadıköy ve Üsküdar Metaverse Arsa Satışları Hızlandı

İstanbul Metaverse arsa üzerinde en çok talep gören yerler arasında Kadıköy ve Üsküdar bulunmaktadır. Metaverse üzerinden işlem yapanların birçoğunun Kadıköy ve Üsküdar’da yer alan işlek caddeleri doldurmaya başladığı görülmektedir. İlginin az olduğu bölgelerde rakamın 4 OVR yani 125 TL’ye kadar düşmüş olduğunu görmekteyiz.

Metaverse Türkiye Haritası | İllerin Arazi Fiyatları

Metaverse Türkiye Haritası üzerinde en çok arsa alımı yapılan yerin İstanbul ili olduğunu belirtmiş ve bununla ilgili bilgi vermiştik. Bunun yanı sıra Metaverse arsa alımına ilişkin Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya illerine de yoğun bir ilginin olduğunu görmekteyiz. Türkiye Metaverse Haritası ile birlikte illerin Metaverse arsa fiyatlarını sizler için derledik.

Ankara Metaverse Arsa ve Fiyatları

Ankara Metaverse arsa ve fiyatları ile ilgili olarak birçok kişinin merak duyduğunu bilmekteyiz. Ankara’nın en işlek ilçeleri olan Keçiören, Çankaya, Yenimahalle ve Mamak’ta kısım kısım metaverse arsaları alınmaya başlanıldı. Özellikle Kızılay Metaverse arazi üzerinde bir alış yoğunluğun olduğu görülmektedir. Ankara metaverse arazi fiyatları çeşitli niteliklere göre değişse de 4 OVR yani 125 TL ile 12 OVR yani 400 TL üzerinde değişiklik göstermektedir.

İzmir Metaverse Arsa ve Fiyatları

İzmir Metaverse arsa ve fiyatları üzerinde pek çok kişi hızlı bir şekilde harekete geçmiştir. İzmir’in en işlek ilçeleri olan Buca, Karşıyaka ve Çeşme’de kısım kısım Metaverse arsaları alınmaya başlanıldı. Özellikle Kordonboyu ve sahil Metaverse arazi üzerinde bir yoğunluğun olduğu görülmektedir. İzmir metaverse arazi fiyatları çeşitli niteliklere göre değişse de 4 OVR yani 125 TL ile 12 OVR yani 400 TL üzerinde değişiklik göstermektedir.

Bursa Metaverse Arsa ve Fiyatları

Bursa Metaverse arsa ve fiyatları Metaverse konusuna ilgi duyanlar tarafından oldukça çok araştırılmaktadır. Bursa’nın en işlek ilçeleri olan Osmangazi, Yıldırım ve Nilüfer’de kısım kısım Metaverse arsaları alınmaya başlanıldı. Özellikle Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Metaverse arazi üzerinde bir yoğunluğun olduğu görülmektedir. Bursa metaverse arazi fiyatları çeşitli niteliklere göre değişse de 4 OVR yani 125 TL ile 12 OVR yani 400 TL üzerinde değişiklik göstermektedir.

Antalya Metaverse Arsa ve Fiyatları

Antalya Metaverse arsa ve fiyatları son dönemlerin en popüler aramaları arasında yer almaktadır. Ankara’nın en işlek ilçeleri olan Alanya, Kaş, Aksu ve Manvgat’ta kısım kısım Metaverse arsaları alınmaya başlanıldı. Özellikle Anafartalar Caddesi Metaverse arazi üzerinde bir yoğunluğun olduğu görülmektedir. Antalya metaverse arazi fiyatları çeşitli niteliklere göre değişse de 4 OVR yani 125 TL ile 12 OVR yani 400 TL üzerinde değişiklik göstermektedir.

YORUMLAR YAZ