• BITCOIN/TL
  474524,172
  % -2,49
 • ETHEREUM/TL
  28638
  % -10,28
 • RIPPLE/TL
  6.4
  % -3,86
 • BITCOIN CASH/TL
  2869.23,211
  % -8,22
 • LITECOIN/TL
  1010.49
  % -9,52
 • COSMOS HUB/TL
  151.46
  % -14,29
 • CARDANO/TL
  7.56
  % -10,24
 • TETHER/TL
  16.39
  % 0,20

BSC Tabanlı 5 Metaverse Coin ile Tanışın!

Binance Smart Chain, yeni metaverse coin ve projelerini piyasa sürmek için en popüler platformlardan biridir. Bu yazıda, 7 günlük kullanıcı etkinliğine göre en düşükten en yükseğe sıralanan BSC’deki en popüler beş metaverse projesini listeliyoruz.

Binance ağında en popüler 5 metaverse coin ile tanışın

Beşinci sıradaki SecondLive (SLT), kendisini ideal sanal avatarların oluşturulabileceği çeşitli bir 3D alan olarak tanımlıyor. Metaverse coin projesi, kullanıcıların Metaverse’de avatarlar oluşturmasına ve oyunlar, konserler, atölyeler ve daha fazlası gibi deneyimler dahil olmak üzere birden çok sanal alana olanak tanır. SecondLive, geçen hafta 40 binden fazla kullanıcıyla BSC’deki sekizinci en popüler dApp’tir.

The Crypto You, BSC’deki ilk metaverse Blockchain tabanlı oyundur. Oyun, oyuncuların sevimli bebek temalı karakterleri toplamasına, günlük görevleri tamamlamasına ve canavarları fethetmesine olanak tanır. Crypto You, geçtiğimiz hafta 80 binden fazla kullanıcısı olan BSC’deki en popüler beşinci dApp’tir.

BSC’deki en hızlı büyüyen kripto metaverse projelerinden biri, son yedi günde 97 bin kullanıcıyı aşan Elfin Kingdom. Elfin Kingdom, rekabetçi E-spor tarzı oyun ile DeFi farming ve NFT koleksiyonunun bir birleşimidir. BSC’deki en popüler 4. dApp ve bu listedeki en popüler üçüncü oyundur.

İşte 100 bin kullanıcıyı aşan metaverse devleri

MOBOX NFT Farmer, kullanıcıların MOBOX NFT’leri ile çiftlik elde etmelerini sağlar. MOBOX platformu tarafından oluşturulan DeFi ve GameFi’yi birleştiren, oynaması ücretsiz, oyna-kazan, Blockchain tabanlı bir metaverse’dir. 157 binden fazla kullanıcısıyla MOBOX, Bomb Crypto ve PancakeSwap’tan sonra BSC’deki en popüler 3. dApp’tir.

İlk sırada, BSC’deki en popüler ikinci Dapp, Unity ile oluşturulmuş, kullanıcıların bombacı kahramanları yönetmesine, metaverse’yi keşfetmesine ve ödül almak için patronları alt etmesine olanak tanıyan bir oyna-kazan NFT oyunu olan Bomb Crypto yer alıyor. Burada kullanıcılar sadece oyun oynayarak NFT öğeleri kazanabilir ve ardından dijital varlıklarını kâr için pazarda satabilirler. Metaverse coin projesinin 213 binden fazla kullanıcısı bulunuyor.

YORUMLAR YAZ