• BITCOIN/TL
  476613,345
  % -2,34
 • ETHEREUM/TL
  29014
  % -8,82
 • RIPPLE/TL
  6.53
  % -2,13
 • BITCOIN CASH/TL
  3008.59,466
  % -3,56
 • LITECOIN/TL
  1034.29
  % -7,11
 • COSMOS HUB/TL
  154.52
  % -12,17
 • CARDANO/TL
  7.69
  % -8,51
 • TETHER/TL
  16.38
  % -0,10

Bursa Metaverse Arsa Nedir? | Bursa Metaverse Arsa Alma

Bursa Metaverse arsa alma nasıl yapılır? Sorusuna ilişkin sanal evrende Bursa arsa almak isteyen birçok kişi merak içindedir. Bursa Metaverse arsa fiyatları üzerinde yoğun bir şekilde ileriye dönük olarak Bursa Metaverse arazi satın almak isteyenlerce araştırma yapılmaktadır. İşte detaylar…

Bursa sanal arsa almak isteyen birçok kişinin hangi platformdan nasıl arsa alacağına ilişkin olarak çeşitli yorumlarda bulunduğunu görmekteyiz. Bursa Metaverse arsa ile ilgili olarak Türkiye’de en çok ön plana çıkan ilimizdir.

Bursa arsa alma işlemleri son dönemlerde Metaverse kavramının ön plana çıkması ile birlikte Sandbox, Decentraland ve OVR gibi platformlar üzerinden araştırılmaktadır. Peki, Bursa Metaverse arsa nasıl alınır? Bursa sanal arsa fiyatları nelerdir? Gelin, hep birlikte bakalım.

Bursa Metaverse Nedir? | MetaKent Bursa Projesi

Bursa Metaverse, bilgisayarlar, android cihazlar ve 3D cihazlar üzerinden insan zihninin fiziksel ortamdan uzak yapay bir sanal evrendir. Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından “MetaKent Bursa Projesi” kapsamında bazı duyuruların yapılması ile birlikte birçok kişi bunun ne olduğuna ilişkin olarak araştırma yapmıştır.

Metakent Bursa projesi ile birlikte insanların kentte yer alan turistik mekânları ziyaret edebilecekleri, festivallere katılabilecekleri ve hatta oluşturulan sanal belediye üzerinden bazı iş ve işlemlerin gerçekleştirileceği söylenmektedir.

Bursa Metaverse Neden Önemli?

Bursa metaverse konusunda yaşanan gelişmelerin fiziksel engeli olan insanların yeni bir dünyaya açılmasını ve bu sanal dünyada fiziksel bir emek harcamadan sadece düşünsel yollarla hayatlarında yaşamak istedikleri her şeyi yaşamasına imkân veriyor. Bursa Metaverse kavramında sağlayacağı öncülük ile birlikte diğer illere yönelik olarak da öncülük etmeye hazırlanıyor.

Günümüzde birçok kişi Bursa Metaverse arsa kavramı üzerinde değerlendirmelerde bulunarak Bursa ilinin sanal bir şehir haline gelip gelemeyeceğini merak etmektedir. İçerisinde birçok tarihi yapıtı ve doğal güzelliği barındıran Bursa ilimizin sanal dünya ile birlikte bu güzellikleri internet ortamına taşıyacağı düşünülmektedir.

Bursa Metaverse Arsa Nereden Alınır?

Bursa Metaverse arsa nereden alınır? ya da başka bir deyişle Metaverse arsa hangi yerden alınır? Sorularının sıklıkla sorulduğunu görmekteyiz. Sanal evren üzerinden alınan arsaların aynı gerçek yaşantıda olduğu gibi Bursa ilinde yer alan işlek ve konumu güzel araziler üzerinden seçilmesi gerekmektedir. Bursa Metaverse arsa alımı konusunda en işlek caddeleri ve alanları sizlerle paylaşalım.

·         Atatürk Caddesi

·         Cumhuriyet Caddesi

·         Haşimişçan

·         FSM Bulvarı

·         İstanbul Yolu

·         Osmangazi

·         Yıldırım

·         Nilüfer

Bursa Metaverse arsa seçeceklerin öncelikle hangi platform üzerinden arsa almak istedikleri yönünde iyi bir tespit yapmaları gerekmektedir. Bursa Metaverse arsa ile ilgili olarak birçok platformun satış gerçekleştirdiğini görebilmekteyiz.

Bursa Metaverse Arsa Şekillendirme Nasıl Yapılır?

Bursa Metaverse arsa şekillendirme konusunda genellikle villa, çim, çit, ağaç ve köpek kulübesi tercih edilmektedir. Bursa ilinde Metaverse sanal dünyasında alacağını araziyi hangi platform üzerinden alırsanız alın belirli itemleri kullanarak şekillendirebilmeniz mümkündür.  Bursa Metaverse arsa şekillendirmede şunlar kullanılmaktadır;

·         Villa

·         İş Merkezi

·         Çit

·         Köpek Kulübesi

·         Mini Park

·         Çimlendirme

·         Park Yeri

·         Yürüyüş Yolları

·         Çiçek ve Ağaç

·         Mini Havuz

Bursa metaverse arsa şekillendirmede kullanacağınız öğeler platformlar arasında çeşitlilik gösterebilmektedir. Ancak Bursa ilimizin doğal ve tarihi yapısına uygun bir şekilde arsa şekillendirme işlemini sağlamanız güzel bir görüntü elde etmenize olanak verecektir.

Bursa Metaverse Arsa Alınır Mı?

Bursa Metaverse arsa alınır mı? Sorusunun son dönemlerde popüler bir şekilde sorulmaya başlanıldığını görmekteyiz. Bursa Metaverse arsa alarak geleceğe yönelik yatırım yapılarak para kazanılmaya çalışıldığını da görebilmek mümkündür. Ancak bu noktada Bursa Metaverse arsa alacakların hangi platformu seçeceği ve nasıl bir yatırım yapacağına ilişkin net ve somut bir adım atması gerekmektedir. Zaman bize Bursa Metaverse arazileri ile ilgili olarak kazanç sağlayıp sağlamayacağını gösterecektir.

Bursa Metaverse Arsa Alma | Bursa Metaverse Arsa Fiyatı

Bursa Metaverse arsa alma Sandbox, Decentraland ve OVR gibi platformlar üzerinden Metamask cüzdanında yer alan Metaverse coinler ile birlikte yapılmaktadır. Bursa sanal arsa alma konusunda genellikle Sandbox, Decentraland ve OVR platformlarının tercih edildiğini görmekteyiz. Ayrıca Bursa ili için sanal arsa almak isteyenlerin Axie Infinity ve Next Earth üzerinden de alım gerçekleştirdiğini görmekteyiz. Bursa üzerinden Metaverse ya da farklı bir deyişle sanal arsa almak isteyenlerin izlemesi gereken bazı adımlar vardır.

10 Adımda Bursa Metaverse Arsa Alma Yöntemi;

1.      Sanal Arsa Alacağınız Siteye Seçin

2.      Siteye Kayıt Olun ve Giriş Yapın

3.      Site Üzerinden MetaMask Cüzdan Edinin

4.      En Uygun Metaverse Coin’i Araştırarak Alın

5.      MetaMask Cüzdanınıza Metaverse Coin Ekleyin

6.      Arsa Konumu ve Fiyat Analizi Yapın

7.      Site Üzerinde Alacağınız Parseli Belirleyin

8.      Bakiyeniz Karşılığında Arsayı Satın Alın

9.      Arsanızı Kendinize Göre Şekillendirin

10.  Arsanızı Satın ya da Kiraya Verin

Metaverse Arsa Fiyatlandırması

Bursa Metaverse arsa fiyatlandırması ile ilgili olarak net bir bilgi verebilmek için hangi platformu tercih ettiğinizin bilinmesi gerekmektedir. Bursa ilinde Metaverse dünyasında arsa satın almak için belirli coinlere ihtiyacınız vardır ve bu coinlerin fiyatları değişiklik göstermektedir. Bursa arazi satın almak için ön plana çıkan coinleri sizlerle paylaşalım.

·         SAND Coin = 70 TL

·         MANA Coin = 42 TL

·         AXS Coin  = 1,041 TL

·         ENJ Coin = 32 TL

·         OVR Coin = 33 TL

Not: Coin fiyatları yazı tarihi itibari ile yazılmış olup güncel fiyatı kontrol edilerek işlem yapılmalıdır. 

Bursa Metaverse Arsa İçin Hangi Coin Alınır?

Bursa Metaverse arsa coin alma konusunda hangisinin tercih edilmesi gerektiği konusunda da yoğun bir araştırmanın yapıldığını görmekteyiz. Bursa metaverse arsa almada genellikle tercih edilenlerin ise Axie Infinity (AXS), The Sandbox (SAND), Decentraland (MANA) ve Enjin Coin (ENJ) coinler olduğunu söyleyebiliriz.  Bursa üzerinde sanal evren almak isteyenlerin burada dikkat etmesi gereken nokta; her platformun kendisine yönelik olarak bir coine sahip olması ve fiyatlarının farklılık göstermesidir.

Bursa Metaverse Arsa Kiralama

Bursa Metaverse arsa kiralama işlemi yeteri kadar işlek ve konumu güzel arsaların satışı bittikten sonra yapılması planlanan bir kazanç yöntemidir. Bursa Metaverse arsa almak isteyen birçok kişi şimdiden işlek alanlar üzerinden arsa satın alarak beklemeye başladı. Bursa Metaverse sanal dünyasında alınan arsalar ile ilgili olarak zaman bize ne olacağını gösterecektir.

Bursa Metaverse Arsa Satma

Bursa Metaverse arsa satma işlemi de aynı kiralama işlemi gibi konumu güzel, ölçeği büyük ve işe yarar araziler üzerinde kazanç elde etmek için kullanılması düşünülen bir sistemdir. Bursa ilinde bulunan büyük şirketlerin merkezi konumlarını alarak satış gerçekleştirmek isteyen birçok kişinin olduğu gibi, spor kompleksleri, siyasi parti merkezleri, valilik ve belediyeler gibi birçok alanında şimdiden alarak satışının yapılmaya çalışıldığını görmekteyiz.

2022 Borsacibaba.com Risk Açıklaması / Feragatname: Borsacibaba.com‘da yayınlanan her türlü Bitcoin analizi, kripto para analizi, Bitcoin tahmini gibi içerikler ve haberler bilgi amacı ile sağlanmaktadır. Kripto para yatırımları riskli yatırımlar olup tüm paranızı kaybetme riskiniz mevcuttur. Borsacibaba.com asla yatırım tavsiyesi veya yatırım önerisi niteliğinde bulunan içerikler yayınlamamakta olup Borsacibaba.com yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Borsacibaba.com ve sitede yer verilen makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.Borsacibaba.ComSeon1.com Kuruluşudur

YORUMLAR YAZ