• BITCOIN/TL
  475071,649
  % -2,76
 • ETHEREUM/TL
  28942
  % -9,27
 • RIPPLE/TL
  6.52
  % -2,38
 • BITCOIN CASH/TL
  2981.91,144
  % -4,55
 • LITECOIN/TL
  1027.91
  % -7,79
 • COSMOS HUB/TL
  154.14
  % -12,97
 • CARDANO/TL
  7.68
  % -9,01
 • TETHER/TL
  16.36
  % -0,09

Dogelon Mars coin nedir? Dogelon Mars coin yorum

Dogelon Mars coin Ethereum ve Polygon’da bulunan köpek temasını barındıran bir meme coindir. Shiba Inu ve Floki Inu gibi örneklerinin takip ettiğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Dogelon Mars coin nedir?

Dogelon Mars coin nedir sorusunu temel olarak belirtmek gerekirse öncelikli olarak Dogelon Mars coin Tesla Inc. CEO’su Elon Musk’a ve Dogecoin kripto parasına atıfta bulunan bir kripto para birimidir. Çeşitli borsalarda kuruş büyüklüğünde bir sanal para birimi ticareti olarak karşımıza çıkmaktadır. Para biriminin adı Elon Musk ve Dogecoin’e atıfta bulunan bir kelime oyunudur. Ayrıca Dogelon Mars web sitesinde kısa hikayeler ve olayların zaman çizelgesi bulunmaktadır.

Dogelon Mars Coin bir ERC-20 coinidir ve Ethereum blok zincirine dayanmaktadır. Ayrıca bir yönetim belirteci değildir ve bir menkul kıymet de değildir. Ancak kurucu Dogelon Mars kripto parasının Dogecoin’in bir çatalı olduğunu ve istikrarlı ve ölçeklenebilir bir kripto para birimi olacağını iddia etmektedir. Kurucular Dogelon arzının yarısını yakmayı planlarken kalan yarısını Kurucu Vitalik Buterin’e dağıtacaklarını da belirtmişlerdir.

Dogelon Mars coin Ethereum’un blok zincirinde ERC-20 belirteç standardını kullanan bir kripto para birimidir. Amacı ilk gezegenler arası para birimini yaratmaktır. Kripto paranın varlığına rağmen altında yatan fikir adı kadar net olarak görülmemektedir. Kripto para uzay araştırmaları konusunda tutkulu bir grup girişimci tarafından kurulmuştur.

Dogelon Mars coin projesi

Dogelon Mars coin projesi kapsamında Dogelon Mars coin kimin ve Dogelon Mars coin hangi ülkenin soruları da sıklıkla gündeme gelmektedir. Bu kapsamda çoğu memecoinde olduğu gibi burada da kripto paranın kurucusu bilinmemektedir. Ayrıca Dogelon Mars projesi kapsamında Bitcoin ve Ethereum’dan farklı olmayan Dogelon Mars kriptosu gerçek bir potansiyelli proje olarak değerlendirilmektedir. Anonim bir geliştirici bir katrilyon ELON jetonu yaratmıştır ve bunların %50’si Uniswap likidite havuzuna gönderilmiştir. Dogelon Mars kripto para birimi Litecoin Ethereum ve UniSwap dahil olmak üzere çeşitli birimlerle etkileşim halindedir.

Dogelon Mars kripto parası gezegenler arası para birimi olmayı hedefleyen ve merkezi olmayan, blok zinciri tabanlı bir kriptodur. Bu kripto paranın amacına ulaşıp ulaşmadığı henüz belli değildir. Kripto para biriminin gelecekteki değerine dair net bir işaret yoktur. UNIX kodu küresel bir ağ üzerinden dağıtıldığı için Uniswap’ta ticaret yapmak için kullanılmaktadır.

Dogelon Mars coin yorum

Dogelon Mars coin yorumDogelon Mars ekşiDogelon Mars twitter gibi aramalar kullanıcıların farklı bilgi ve yoruma olan talebini ortaya koymaktadır. Bu kapsamda Dogelon Mars Elon da Elon Musk ile olan bağın ortaya çıkarılması kapsamında önem arz etmektedir. Dogelon Mars kripto para birimi sosyal medyada popülaritesini artırırken ve medyada hype aldıysa da hala yeni bir varlık olarak değerlendirilebilir. Dogelon Mars kripto para geliştiricileri adil bir dağıtım modelini vurgulamakta ve kurucu Vitalik Buterin Dogelon coinlerinin yarısını hayır kurumlarına bağışlamıştır. Buna ek olarak Dogelon Mars geliştiricileri en başından beri yatırımın adil dağılımına odaklanmaktadır.

Dogelon Mars kripto parası birkaç borsada işlem gören bir kripto para birimidir. Dogelon için en popüler borsa UniSwap’tır. Dogelon Mars fiyat tahmininde bulunarak hareket etmek bu kripto para birimine yatırım yapmanın farklı yollarından biridir. Bu kripto para birimine başlamak yeni bir fırsat olarak değerlendirilebilir. Ayrıca Dogelon Mars web sitesi yatırımcılar için değerli bir kaynaktır.

Dogelon Mars coin geleceği

Dogelon Mars coin geleceği kapsamında belirtilmektedir ki Dogelon Mars kripto parası Bitcoin ve Ethereum ile aynı borsalarda işlem gören yeni bir ERC-20 jetonudur. İşlevsellik ve özellikler açısından bu iki para birimine benzemektedir. Fiyatı şu anda 0,0000001 dolardır. Yeni bir kripto para birimi olmasına rağmen ticaret platformları Ethereum ve Bitcoin için kullanılanlara benzemektedir. Güvenilir bir kripto para borsası size paranızın karşılığını en iyi şekilde verme potansiyeline sahiptir.

ELON Ethereum ve Polygon’da listelenen köpek temalı bir kripto para birimidir. Şirketin adı köpeğin adına yapılan bir oyun ama aynı zamanda güçlü bir fikirdir. Dogelon Mars (ELON) Dogecoin memesine dayalı bir para birimidir. Geliştiricisi kripto paranın çok gezegenli bir para birimi olmasını ummaktadır. Ama bu sadece bir öngörü olarak da değerlendirilebilir.

Dogelon Mars coin hangi borsada bulunur?

Dogelon Mars coin Binance , Huobi ve Okex gibi önde gelen borsa sitelerinde bulunabilir. Borsalarda Dogelon Mars alıp satabilmek için bir hesabınızın olması gerekir.

Dogelon Mars coin grafik

Dogelon Mars coin grafik başlığı adı altında 1 aylık Dogelon Mars coin grafiği inceleyeceğiz.

Dogelon Mars coin hedef fiyatı

Dogelon Mars coin hedef fiyatı 0,0000002 seviyelerini görmesi beklense de düşük fiyatı belirsizlikleri de beraberinde getirmektedir. Bu kapsamda her yatırım aracında olduğu gibi burada da değişkenlerin bulunduğunu belirtmek faydalı olacaktır.

Dogelon Mars coin ne kadar?

Dogelon Mars coin alınır mı sorusunu cevaplamamızı sağlayan bilgiler aşağıda belirtilmektedir.

Dogelon Mars coin kaç dolar?

Dogelon Mars coin kaç dolar sorusunun yanıtı 1 Dogelon Mars coin dolar bazında 0,0000001 dolar olarak belirtilebilir.

Dogelon Mars coin kaç TL?

Dogelon Mars coin kaç TL sorusunun yanıtı 1 Dogelon Mars coin TL bazında 0,00000138 TL olarak belirtilebilir.

Dogelon Mars coin değerleri nelerdir?

Piyasa Değeri: 705,59M Dolar

Hacim: 22,36M Dolar

İçerik yatırım tavsiyesi değildir.

2022 Borsacibaba.com Risk Açıklaması / Feragatname: Borsacibaba.com‘da yayınlanan her türlü Bitcoin analizi, kripto para analizi, Bitcoin tahmini gibi içerikler ve haberler bilgi amacı ile sağlanmaktadır. Kripto para yatırımları riskli yatırımlar olup tüm paranızı kaybetme riskiniz mevcuttur. Borsacibaba.com asla yatırım tavsiyesi veya yatırım önerisi niteliğinde bulunan içerikler yayınlamamakta olup Borsacibaba.com yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Borsacibaba.com ve sitede yer verilen makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.Borsacibaba.ComSeon1.com Kuruluşudur

YORUMLAR YAZ