• BITCOIN/TL
  467504,195
  % -2,57
 • ETHEREUM/TL
  31559
  % -3,03
 • RIPPLE/TL
  6.62
  % -3,45
 • BITCOIN CASH/TL
  3114.28,112
  % -5,89
 • LITECOIN/TL
  1086.18
  % -4,37
 • COSMOS HUB/TL
  164.98
  % -6,99
 • CARDANO/TL
  8.45
  % -6,62
 • TETHER/TL
  15.93
  % 0,10

Gala Coin Nedir? GALA Nasıl Satın Alınır?

Gala merkeziyetsizliği esas alan coinlerden biridir. Gala, Kasım 2021 itibariyle 16 binden fazla oyuncunun node çalıştırmasıyla işlevselliğini sürdüren bir blok zinciri ve NFT projesidir. Galan coin projesi dünyaca ünlü oyun şirketi Zynga’nın kurucu ortağı ve Gala Games’in CEO’su Eric Schiermeyer tarafından 2019 yılında kurulmuştur. Oyun, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir.

Gala Games kendi bünyesinde Spider Tanks, Town Star, Mirandus, Echoes Empire, Fortified gibi projeler üzerinde çalışmalarını yürütüyor.

Galan Coin Nedir?

Gala coin, Ethereum blok zincirinde çalışır. ERC-20 standartlarına uyan Gala Games ekosisteminin bütüncül parçası bir tokendır. İade edilmeyen yardımcı program tokenları kriptografik olarak güvence altına alır. Gala token, ekosistemdeki katılımcılar arasında bir değişim aracı olarak kullanılır. Bu tokenların nasıl kullanılacağı üzerinde tam kontrole sahip olan kullanıcılar arasında aktarılabilir olduğu anlamını da taşır.

Gala Coin Ne İşe Yarar?

Oyuncular, Gala coin ile NFT sahibi olabilir. Gala Games ekosisteminde Gala coin ile oyunların yönetiminde söz hakkı edinebilir. Kurucu Düğümleri (Founder’s Nodes) oylama mekanizması, katılımcıların Gala’nın hangi oyunları geliştirmesi ve hangi oyunların fon alması gerektiğini de belirlemeye olanak sağlar. Ekosistemdeki oyunlara özel oluşturulan NFT’lerin yanı sıra kendi yardımcı tokenı GALA’yı da kullanırlar.

Gala Games, şimdiye kadar Town Star isimli oynanabilir oyunu ve VOX adlı NFT koleksiyon serisini piyasaya sürdü. Yakın gelecekteki fantezi RPG ile Gala Games, bir bilim kurgu strateji ve bir de kule savunma gibi yapımları hayata geçirmeyi planlıyor.

Gala Coin Nereden ve Nasıl Satın Alınır?

Gala coin, Metaverse oyunlarının rüzgarıyla yükselen coinlerden biridir. Böyle olunca da birçok kripto para borsası GALA’yı listelemeye başladı. Binance, BtcTurk Pro, Coinbase, OKEx kripto para borsaları GALA’nın listelendiği başlıca platformlardır. Siz de bu platformlara üye olup Gala coin satın alabilirsiniz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza abone olun ve Twitter hesabımızdan bizi takip edin!

YORUMLAR YAZ