• BITCOIN/TL
  466916,689
  % -3,08
 • ETHEREUM/TL
  31485
  % -4,00
 • RIPPLE/TL
  6.63
  % -3,87
 • BITCOIN CASH/TL
  3117.02,111
  % -6,33
 • LITECOIN/TL
  1084.87
  % -5,16
 • COSMOS HUB/TL
  164.85
  % -7,96
 • CARDANO/TL
  8.44
  % -7,40
 • TETHER/TL
  15.94
  % 0,46

Graph (GRT) Nedir? Nasıl Alınır?

Graph (GRT) kripto para dünyasında karşılaşacağınız teknik ifadeler arasında ya da seçenekler arasında veya protokoller arasında bulunmaktadır. Graph (GRT) nedir? Gibi bir sorunun karşılığında, veri sorgulamalar için geliştirilmiş bir indeksleme protokolü olduğunu göreceksiniz. Merkezi siz. yapıda kullanılmak ile birlikte, veri sunum amacı ile geliştirilmiş durumda bulunmaktadır. Verilerin, genel erişim işlemine açık olmasına ihtiyaç duyan herkes tarafından kullanılması mümkün olacaktır.

Graph (GRT) Nerelerde Kullanılıyor?

Konuyu daha iyi anlayabilmeniz için, nerelerde kullanılıyor? Sorusunun karşılığına bakalım. Bilişim sektöründe kullanılmaktadır. Bilişim sektöründe algoritma yapımı işlemlerinde, haberleşmede, yani telekomünikasyon ve veri depolama işleminde kullanılmaktadır. Dil biliminde kullanılmak ile birlikte, söz dizimi kuralları çalışmalarında da tercih edildiği görülecektir. Fizik alanında kullanılmak ile birlikte, bu alanda, özellikle atomik yapıların incelenmesinde kullanıldığı dikkat çekecektir. Kimya alanında kullanılmakta, bu bölümde moleküler yapıların inceleme aşamasında kullanılacaktır. Nöroloji sektöründe ya da bilim dalında kullanılmak ile birlikte, yapıların modellenmesinde tercih edilmektedir. Sosyal grupların inceleme işleminde, bilginin yayılmasının inceleme işleminde yani sosyolojide kullanıldığı görülecektir. Biyoloji sektöründe salgıların incelenmesinde, matematik sektöründe topoloji alt dalları bölümünde kullanılmaktadır. Gördüğünüz gibi oldukça geniş bir tabanda kullanıldığı görülecektir. Bu ifade için, yani Graph (GRT) ifadesi için, aynı zamanda çizge kuramı gibi bir ifadenin kullanıldığı da görülebilmektedir. Tamamen sorgulama amacıyla oluşturulmuş bir protokol olduğundan bir kez daha bahsedelim.

Graph (GRT) Ne İşe Yarar?

Gelelim ne işe yarar? Sorusunun karşılığına. 4 farklı amaca hitap etmektedir. Bu amaçlar, endeksleyici, atlayıcı, düzenleyici ve tüketicilik gibi seçeneklerden meydana gelmiştir. Endeksleyici blok zincir üzerinde indeksleme ve arama yapan endeks, seyirciler için oluşturulmuş sorgulama sisteminden yararlanmaktadır. Atlayıcı merkeziyetsiz şekildedenetim altında tutmaktadır. Verimliliğin daha yüksek seviyelerde bulunmasına katkı sağlamaktadır. Düzenleyici, belirli bir miktarda ödeme sistemine dayanmak ile birlikte, verilere yönelik bilgilere sahip konumda bulunmaktadır. Bu bilgilerden yola çıkılmakta, veri toplanmakta ve sorgulama yapılmaktadır. Tüketici, sorgulama yapan kullanıcılar olarak ifade edilecektir. Yapılan bu sorgulama karşılığında, Graph (GRT) ile ödeme yapılmaktadır. Tabi ki buradan bir gelir elde edilmekte, buradan elde edilen gelirin ise, atlayıcılar ile birlikte endeksleyicilere gönderildiği tespit edilebilmektedir.

Graph (GRT) Nasıl Alınır?

Elbette kripto para dünyasına ya da Graph (GRT) seçeneğine yatırım yapmak istiyor olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem, madencilik ya da kripto para borsasını kullanmak olacaktır. Madencilik seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Elbette bunun için de araştırma yapmanız ve özel donanımlara sahip olmanız gerekecektir. Kripto para borsalarını tercih edebilirsiniz, isterseniz Türkiye’de bulunmanız nedeniyle, Türk Lirası üzerinden Graph (GRT) satın alma işlemini, kripto borsa seçenekleri ile gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Rahat bir şekilde hesap açabilir, rahat bir şekilde para yatırıp, satın alma işlemini yapabilirsiniz.

Graph (GRT) Ne Kadar?

Graph (GRT) nedir? İçerikli bu yazının son bölümünde, sizlere Graph (GRT) ne kadar? Sorusunun karşılığını anlatalım. An itibariyle yani bu yazıyı okuduğunuz an itibariyle, Graph (GRT) birim fiyatının 1,01758 $ seviyesinde olduğunu göreceksiniz. Yazının içeriğinde anlattığınız gibi, borsalar üzerinden, kripto para borsa üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilir, bir yatırım enstrümanı olarak değerlendirebilirsiniz. Hangi seviyeleri görmüştür? Gibi bir soru gündeme getiriyor iseniz, en yüksek değerinin 2,88 $ civarına çıktığı görülmektedir. Toplam arz miktarı oldukça yüksek seviyelerde bulunmaktadır

Daha Fazla Bilgi için  Facebook Grubuna  Katılın

Daha Fazla Bilgi İçin Telegram Grubuna    Katılın

Daha fazla Nedir kategorisindeki içeriklerimiz için: Nedir? 

Daha fazla Nasıl kategorisindeki içeriklerimiz için: Nasıl? 

Sermayesiz İş Fikirleri: Nasıl? 

YORUMLAR YAZ