• BITCOIN/TL
  476523,551
  % -2,37
 • ETHEREUM/TL
  29009
  % -8,84
 • RIPPLE/TL
  6.54
  % -1,96
 • BITCOIN CASH/TL
  3010.32,356
  % -3,50
 • LITECOIN/TL
  1034.96
  % -7,05
 • COSMOS HUB/TL
  155
  % -11,99
 • CARDANO/TL
  7.7
  % -8,41
 • TETHER/TL
  16.38
  % -0,10

Holo (HOT) Token Nedir? Holochain (HOT) Nasıl Satın Alınır?

Holochain her katılımcıya kendi zincirini veren Dağıtık Hash Tablosu kullanan uygulamalar için veri bütünlüğü protokolü uygulamaktadır. Holochain, Beyond the Blocks yani Blokların Ötesinde sloganını kullanmaktadır. Bu sloganla birlikte blockchain’den farklı olduğunu vurgular. Dağıtık Hash Tablosu protokolü kullanan Holochain Torrent kullanımı mantığında çalışır. Holochain’in kurucuları Metacurrency.org sitesinin kurucularıdır.

Holo Token (HOT) Nedir?

Holo Token, kısaltma olarak HOT kodunu kullanmaktadır. İlk olarak projenin tanıtımı ve kaynak yaratmak için ERC-20 tabanıyla üretilmiştir. HOT, 2018 Nisan ayında ICO çalışmasıyla piyasaya sürülmüştür. Yapılan planlamalarda Holochain ağı aktif olduğunda kullanıcılar sakladıkları Holo Token için 1:1 oranında Holo Fuel değiş-tokuş (swap) yapmış olacaklar ve piyasada sadece Holo Fuel işlem görüyor olacaktı. Fakat Holochain tarafından yapılan resmi açıklamada Swap işlemlerinde değişiklik yapılmasına karar verildi. Açıklamaya göre Holo Token (HOT) piyasadan kaldırılmayacak ve borsalarda işlem görmeye devam edecektir diye belirtildi. Holochain ağı içerisinde işlem yapmak isteyen kullanıcılara ve geliştiricilere sakladıkları Holo Token karşılığında 1:1 oranında Holo Fuel ve Holo Token rezerv hesapta bekletileceği açıklandı.

Holo Fuel Nedir?

Holo Fuel, Holochain ağında kullanılması için varlığa dayalı oluşturulan bir tür para birimidir. Holo Fuel, Holochain sistemini ayakta tutacak hosting sistemini satın almak için ya da hizmet verenleri ödüllendirmek için kullanılan bir hesap birimi olarak da tanımlanmaktadır. Holochain ağı aktifleştiğinde Holo Fuel aktif olarak kullanılacak olup, Holo Token aktif olarak borsalardan kullanılmaya devam edecektir.

Holochain (HOT) Toplam Arzı Ne Kadardır?

Holo token (HOT) toplam arzı 177.619.433.541 adettir ve tamamı piyasaya sürülmüştür.

Holochain (HOT) Nasıl Satın Alınır?

Holo birçok kripto para borsasında listelenmekte olup, herhangi birine üye olup satın alabilirsiniz. Holo Binance, Bitrue, HitBTC’nin yanı sıra Türkiye merkezli kripto para borsası Paribu’da da listelenmektedir.

YORUMLAR YAZ