• BITCOIN/TL
  465909,317
  % -1,79
 • ETHEREUM/TL
  31438
  % -2,50
 • RIPPLE/TL
  6.58
  % -3,00
 • BITCOIN CASH/TL
  3106.36,273
  % -3,96
 • LITECOIN/TL
  1077.22
  % -3,88
 • COSMOS HUB/TL
  164.07
  % -6,23
 • CARDANO/TL
  8.41
  % -5,54
 • TETHER/TL
  15.98
  % 0,50

Milyonluk Aboneli Analist: Bu NFT Coin’i Patlayabilir!

Milyon aboneli kripto kanalı Bitboy Crypto analisti, endüstrinin bir sonraki patlaması olarak kabul edilen 2 NFT coin projesini paylaşıyor.

NFT coin Starship (STARSHIP), uzay macerasını oyuncularına açıyor

StarShip, işletmeleri ve kullanıcıları Blockchain teknolojisine bağlamak için oluşturulmuş bir Binance Smart Chain projesidir. Analiste göre, ilk 6 ayında StarShip, gözetimsiz bir cüzdan, token oluşturucu, çevrimiçi öğrenme platformu ve merkezi olmayan bir borsa (DEX) geliştirdi. Analist ayrıca, projenin NFT tekliflerinin bugün dalgalar hale yayılırken, büyük bir yatırımcı kitlesi kazandığını söylüyor. Tüm bu özelliklere eşlik etmek için StarShip kendi NFT oyununu da piyasa sürüyor. Oyuncular sahip oldukları STARSHIP miktarını temsil eden özel NFT’ler alabilecekler. Ayrıca ön satış yoluyla uzay istasyonu NFT’leri de satın alınabiliyor. Analist projeden beklentilerini şunlarla özetliyor:

STARSHIP sadece normal bir oyunla yetinmiyor. Bunun yerine, oyunculara NFT paketleri satıyor. Bunlar doğada Pokemon, Magic: The Gathering veya Yu-Gi-Oh gibi gerçek dünyadaki ticaret kartı paketlerine benzer. Starship Aralık ayının başında Alpha modunda oynamak için hazır olacak.

The Red Ape Family animasyon dizisi

borsacibaba.com olarak aktardığımız listede bir sonraki sırada, çığır açan yeni bir komedi ve farklı mavi çip NFT’ler etrafında inşa edilmiş ve başrolde oynadığı dünyanın ilk animasyon dizisi olan The Red Ape Family var. Ayrıca, Red Ape Ailesi, bölümleri bireysel NFT’ler olarak satan türünün ilk örneğidir. Analist projeye dair şunları söylüyor:

Proje tamamen NFT topluluğunu bir araya getirmek ve bu alanda neyin mümkün olduğuna dair önyargıları patlatmakla ilgili. Bu, NFT topluluğu ilk kez Bored Apes, Cool Cats, Lazy Lions ve bir dizi başka NFT karakterini aynı şovda bir arada görecek. Birinci sezon 23 Kasım’da yayınlanıyor ve ön satış 1 Ekim 2021 Cuma günü başlıyor.

Daha Fazla Bilgi için  Facebook Grubuna  Katılın

Daha Fazla Bilgi İçin Telegram Grubuna    Katılın

Daha fazla Nedir kategorisindeki içeriklerimiz için: Nedir? 

Daha fazla Nasıl kategorisindeki içeriklerimiz için: Nasıl? 

Sermayesiz İş Fikirleri: Nasıl? 

YORUMLAR YAZ