• BITCOIN/TL
  465369,648
  % -3,38
 • ETHEREUM/TL
  31299
  % -5,18
 • RIPPLE/TL
  6.6
  % -4,63
 • BITCOIN CASH/TL
  3071.18,107
  % -5,97
 • LITECOIN/TL
  1082.58
  % -5,82
 • COSMOS HUB/TL
  165.16
  % -9,27
 • CARDANO/TL
  8.4
  % -7,93
 • TETHER/TL
  15.97
  % 0,45

Shiba Inu Patlamasını Kaçırdınız mı? İşte Yatırımlık 3 Coin

Dünyada kripto para piyasası dışında, fiyatların bir yılda yüzde 77,5 milyondan fazla arttığı başka bir pazar yok diyebiliriz. Meme coin, Shiba Inu bunu bize gösterdi. Bir yıl önce eğer Shiba Inu’da 1,500 dolarlık bir yatırım yapsaydınız bugün 1 milyar dolardan fazla kar elde ederdiniz.

Ancak Shiba Inu’nun birkaç pratik kullanımı olduğundan dolayı, fiyatı esas olarak hype nedeniyle de fırladı. Bu büyüklükte bir tekrar performansı neredeyse imkansız diyebiliriz. Sonuç olarak yeni fırsatlar sunabilecek; Ethereum, Solana ve HUH Token, kripto para birimleri yatırımcıları için daha iyi seçenekler sunabilir.

Sayfa Içeriği

HUH Token

Bu listedeki en umut verici görünen kripto para birimi, esas olarak piyasaya sürülmek üzere olduğu gerçeğinden dolayı HUH Token gibi görünüyor. Shiba Inu’nun başarı öyküsü bu konuda bizlere bir şey öğrettiyse, o da erken başlamanın gerekli bir adım olduğudur. HUH Token 6 Aralık’ta piyasaya sürüldüğünde kilitli 1 milyon dolar likidite hedefliyor. İki tanınmış kripto para borsası olan PancakeSwap ve Uniswap, iki yıl boyunca kilitli 500.000 $ ‘lık likidite ile heyecan verici bu yeni madeni parayı listelemeyi kabul etti,  ve bu durum pek çok kripto paranın yapmadığı bir şey.

Kilitli likiditenin arkasındaki fikir, yatırımcıların bu tokene olan inancını artırmak ve istikrarı için önemli bir durum. Bu duyguyu daha da güçlendirmek için HUH Token bir tavsiye programı sunuyor. Yeni yatırımcıları benzersiz bir kod aracılığıyla HUH Token’a yönlendirmek, Binance (BNB) olarak ilk yatırımlarında %10 komisyonla ödüllendiriliyor. Bu kodun sahipleri, her yeni yönlendirme ile süresiz olarak BNB kazanmaya devam edebilir.

HUH Token şu anda ön satışta ve kurucuları Shiba Inu’nun muazzam büyümesini ve başarısını kendine örnek almakta kararlı görünüyor. HUH Token’ın ayrıca binlerce sosyal medya fenomeniyle imza attığı söyleniyor.

Ethereum

Değer ararken, Ethereum’dan daha güçlü temellere ve pratik özelliklere sahip bir kripto bulmak zor. Programcılar, Ethereum’un dağıtılmış defter teknolojisini kullanarak kendi blok zincirlerini oluşturabilirler. Akıllı sözleşmeler, önceden belirlenmiş kriterlere göre otomatik olarak yürütülen bilgisayar programlarıdır. Bu, ağın işlem verilerini tutmanın yanı sıra akıllı sözleşmeler yürütebileceği anlamına gelir. Merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları bu teknoloji üzerine kuruludur ve bitcoin ödünç almayı, biriktirmeyi ve ödünç vermeyi sağlar.

Ayrıca DeFi hizmetleri blok zinciri teknolojisi sayesinde banka gibi aracılara olan ihtiyacı ortadan kaldırarak daha ucuz ve kapsayıcı bir finansal sistem sunmaktadır. Sonuç olarak, Kasım 2020’ye göre yüzde 1.000’den fazla bir artışla şu anda kilitli Ethereum DeFi ürünlerinde 170 milyar dolar var. Sonuç olarak, Ethereum blok zinciri açık ara en popüler DeFi ekosistemidir.

Solana

Akıllı sözleşmeler ve diğer merkezi olmayan uygulamalar gibi Solana, Ethereum (dApps) gibi programlanabilir blok zincirinde çalışabilir. Solana diğer platformlardan daha hızlı ve daha ölçeklenebilir olacak şekilde inşa edildi ve bu da gelecekte popülaritesinde büyük bir artışa yol açabilir. Bunun neden önemli olduğunu anlamak için anlam aranabilir. Ethereum yükseltmesinin ikinci adımı 2022’de gerçekleşecek. Verimi artırmak için iş yükünü dağıtmak için daha fazla bilgi işlem kaynağı kullanılıyor. Şu anda Ethereum ağında saniyede 30 işlem (TPS) var, ancak ilk aşama tamamlandığında bu 3.000 TPS’ye genişleyecek.

Ancak Solana 50.000 TPS’yi yönetebilir. Solana, neredeyse anında sonuçlandırma süreleri ve şaşırtıcı verim ile artık dünyanın en hızlı blok zinciridir. Ölçeklenebilirlik, ağın diğer alternatiflere göre daha fazla trafiği işleme yeteneğinin bir sonucu olarak gelişir. Şu anda Solana’nın DeFi ürünleri 14,1 milyar dolar değerinde ve bu da onu Ethereum ve Binance Exchange’den sonra üçüncü en büyük DeFi ekosistemi yapıyor. DeFi hizmetlerine olan talep artarsa ​​ve Ethereum ağı buna ayak uyduramazsa Solana’nın fiyatında bir artış olabilir.

Lansmandan önce HUH Token’ı Sosyal Medyalarında takip edin:

Daha Fazla Bilgi için  Facebook Grubuna  Katılın

Daha Fazla Bilgi İçin Telegram Grubuna    Katılın

Daha fazla Nedir kategorisindeki içeriklerimiz için: Nedir? 

Daha fazla Nasıl kategorisindeki içeriklerimiz için: Nasıl? 

Sermayesiz İş Fikirleri: Nasıl? 

YORUMLAR YAZ