• BITCOIN/TL
  474531,296
  % -2,40
 • ETHEREUM/TL
  28730
  % -10,05
 • RIPPLE/TL
  6.41
  % -3,87
 • BITCOIN CASH/TL
  2916.64,500
  % -6,66
 • LITECOIN/TL
  1016.88
  % -8,75
 • COSMOS HUB/TL
  151.39
  % -14,48
 • CARDANO/TL
  7.57
  % -10,27
 • TETHER/TL
  16.36
  % -0,02

Wider Coin Nedir?

Herkesin kazandığı ve çevresine kazandırdığı yeni nesil kripto para Wider Coin nedir bu yazımızda bunu özetleyeceğiz ve en çok sorulan sorulara 1-2 cümle ile yanıt vereceğiz.

“Paranızı değiştirin, hayatınız değişsin” mottosu ile blockchain teknolojisi ile yeni nesil dijital para birimi yani diğer adıyla kripto para olarak ortaya çıkan Wider Coin teknolojisi, bir proje üzerine kurulmuş ve ileriye dönük yeni ödeme sistemleri temeli oluşturmak amacıyla projelendirilmiştir.

Teknoloji ve dijital gelişim tüm dünyada hızla devam ederken insan hayatında her şeyin kolaylaştırılması ve rahatlatılması ile ilgili adımlar yapılıyor. Son zamanlarda gündeme gelen ve Bitcoin ile yeni bir dünyaya yelken açan kripto paralarda artık türünü arttırdığından her biri proje tabanlı çıkarak insan hayatına etki etmek için veya teknolojinin gelişiminin devamı için üretilmeye devam ediyor. Widercoin teknolojisi de yabancı ve yerli uzmanların bir araya gelerek teknoloji ve insan odaklı piyasaya sunulan yeni nesil bir ekosistem ödeme yöntemiyle daha kolay ve güvenilir bir hizmet sunmak için sizlerle birlikte büyüyor.

Wider Coin Amacı Ne?

Mevcut ödeme sistemleri ve yenilenen teknoloji ile gelebilecek ödeme seçeneklerine Wider Coin‘de kolay entegrasyon sağlanabilecek ve qr gibi api gibi sistemlerle hızlı bir şekilde kurulum sağlanabilecek bunun yanı sıra wider coinin kullanımının dolaşıma alınması ve dünyada işlevsel kullanılabilmesi için üretilmiştir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı wider-coin-hangi-borsada.jpg

Wider Coin Hangi Borsada

Wider Coin 2019’da kendi websitesinde ilk token satışlarına başladı. Ardından tüm zeminini hazırlayarak açılışını 2020 yılının Kasım ayında “Naryex” borsasına girerek yaptı. 2021 yılının başında “P2PB2B” borsasına, 2021 yılının mart ayında ise global borsaların en büyüklerinden olan “Latoken” borsasında işlem görmeye başlayarak yoluna güvenli ve emin adımlarla devam ediyor. Gün geçtikçe güçlenen ve ünlenen Wider, dünyanın en iyi borsalarında listelenme görüşmelerine devam ediyor. Wider Coin ile kazanmak için en altta bulunan Wider’e Üye Ol linkine tıklayarak üye olun.

Wider Coin Fiyatı

2017’den bu yana sistem hazırlığı devam eden ve 2020’nin Kasım ayında ilk borsası Naryex’e çıkan Wider Coin, 0,05 kuruştan piyasaya çıkmış ve içerisinde bulundurduğu yerli ve yabancı yatırıcımlarının güveni ve azmiyle 2-3 ay gibi kısa bir süre içerisinde 60 kuruşu görmüştür. Wider Coin fiyatı global dünyadaki kripto borsalarının iniş çıkışları sebeplerinden dolayı günümüz yani 2021 Haziran’da 30 kuruşlara düzeltme için inmiş olsa da hedeflerde yıl sonunda 1 TL’nin göreceği ön görülmektedir.

Wider Coin Yorumları

Wider Coin’in aktif olarak +20 bin gerçek ve aktif üyesi bulunmaktadır. Her geçen gün kıymeti büyüyen, yatırımcıların kaliteli ve güvenilirliğini gördükçe tavsiyeleri üzerine büyümeye devam eden Wider hakkında sitemizde, sosyal medya platformlarında ve diğer alternatif sitelerde görebileceğiniz gibi wider coin yorumlarında gayet olumlu ve kazançlı yatırımlar olduğunu, sorun yaşayanların teknik olarak sıkıntıları olduğu ve bu sorunlu olan yorumlarda sadece %3 oranında olduğu görülmektedir. Yani Widercoin yorumlarının %97’si olumlu ve faydalı yorumlardır.Wider Coin Ekşi

Arama motorlarında bu dijital para ile ilgili en çok aranan cümlelerden biri de Wider Coin Ekşi cümlesidir. Günümüzde genç yatırımcılar araştırma yaparken ekşi sözlükte bulunan o konu ile alakalı güncel ve gerçek kişilerin yazdığı yorumları görebiliyor ve konu ile akıllarında bulunan soruları doğru bir şekilde yanıtlamış oluyor. Wider Coin’in Ekşi sözlükte bulunan yorumları da bu şekilde olumlu ve faydalıdır. Çekinmeden göz atabilirsiniz.

Wider / WDR Coin Ekosistem Nedir?

Wider Ecosystem projesinin kullanılabileceği alanlar ve alt entegrasyon sistemleri “Wider Mobil Uygulama, Wider Coin Exchange Office, Wider E-Ticaret, Wider Coin Exchange, Wider Shop Cafe, Wider Kobi Sistemleri” olarak isimlendirilmiştir ve büyümeye göre sağlam temelli sistemler işleme alınmaktadır.

Wider Coin ile Kazanç Sağlamak

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı wider-coin-fiyat-kazanc-kazandiriyormu.jpg

Wider Coin hayatımıza merhaba dediği süreden bu yana +20 bin üzeri kullanıcısına yüklü miktarlarda kazançlar sağlamış ve para kazandırmaya devam etmektedir. Aldığınız paketler ile günlük, haftalık ve aylık olarak kazançlar sağladığınız Wider, özetle yaptığınız yatırımı 4 ayda geri kazanmanızı sağlıyor. Yani satın aldığınız bir paketin bedelinin 4’te 1’i kadar aylık kazanç sağlıyor.

Örnek vermek gerekirse, Wider Coin’e buradaki linkten üye olup paket satın aldınız, ardından 100 dolarlık bir paket satın aldınız. 100 dolarlık paketiniz aylık size %25’i kadar getiri sağlıyor yani 1 ayın sonunda yatırdığınız 100 dolarınız 125 dolar olarak gün geçtikçe büyüyor. Siz de Wider’e gelin, kazancınızı katlayın.

Wider Coin Şikayet

Wider Coin kripto parayı araştıranlardan bazıları da wider coin hakkında şikayet olup olmadığı varsa ne tür şikayetlerle karşılaşılıyor bunları sorup araştırıp cevap bulmaya çalışıyor. Özetlemek gerekirse üstte belirttiğimiz gibi kendinizde araştırdığınızda aynı sonuçlara ulaşacaksınız, Wider Coin ile alakalı bir şikayet şuana kadar hiç görülmemiştir, herkes yatırımından ve wider coin sisteminin işleyişinden memnundur.

YORUMLAR YAZ