• BITCOIN/TL
  463442,541
  % -4,65
 • ETHEREUM/TL
  31210
  % -6,40
 • RIPPLE/TL
  6.6
  % -5,51
 • BITCOIN CASH/TL
  3084.2,732
  % -6,47
 • LITECOIN/TL
  1083.74
  % -6,46
 • COSMOS HUB/TL
  164.67
  % -10,50
 • CARDANO/TL
  8.34
  % -9,80
 • TETHER/TL
  15.97
  % 0,51

Yılbaşında Piyasaya Sürülecek Olan NYX Nedir?

NYXT Nedir?

İsmini gece tanrıçasından almış olan NYX Token, Ethereum standartlı olarak ERC 20 ile oluşturulan para birimidir. 31 Aralık tarihinde NYXTUniswap üzerinde başlatılacak, Doğu Standart Saati ile yeni yıla girişte başlatılacak. NYXT, kontrolün yatırımcıların elinde olacağı basit bir tasarı ile oluşturulmuştur.

NYXT Başlangıcı

Yıllar süren dostluğun ardından, NYXT geliştirme ekibi kripto para birimlerin yatırımlar gerçekleştirdikten sonra, birbirleri ile önemli noktalar hakkında paylaşımlar yaptılar. Gün geçtikçe, birden fazla yardımcı program ile yayınlanmış projeler gördük. Bu projelerin ardından Ethereum tabanlı yeni bir proje görüyoruz. Projelerden birkaç tanesi sözüne sadık kalmışken, bir çoğu ise başarılı değildi. Bazıları ise hiçbir etkisi olmayan düz projelerdi. Bu düz projelerin kurbanı olmalarından kaynaklı, ekip NYX Token oluşturmaya karar vermiş oldu.

Ekip, NYX Token’ı olabildiğince basit tutmanın peşinde, tabi bazı bölümlerde sürprizler yaparak. Bu yalnızca yatırımcı için değil, token üzerinden yararlanabilecek olan herkesi kapsıyor.

Proje Finansmanı

Projenin finansı için geliştiriciler, ilk pazarlama finansmanından başka ilk likiditenin yüzde 100’ünü kullanacak. Proje lansman boyunca 24 ay süre ile kilitlenecek. Verilmiş olan bu karar yatırımcılar için yapılmış olup, gerçekleştirilen bir satış öncesi işlem için “Balina” olasılığını yok edecek ve lansmanı tüm kullanıcılar için adil bir kullanım alanı olarak tutacaktır. Ayrıca, 24 aylık süre projenin uzun vadeli olacağını yatırımcılara gösterebilmek adına karar verilmiştir.

NYX Token, tam olarak 31 Aralık 2021 tarihinde yeni yıl gecesi piyasaya sunulacak. 1 katrilyon jeton dağıtıldı ve bu jetonların yüzdelerini Uniswap’ın lansman programında başlayarak daha fazla borsa üzerinde yayınlanacak. Lansman programını ellerinden gelen en iyi şekilde adil tutmayı planlayan ekip, NYXT’ye yatırım gerçekleştirmek isterse herkes gibi lansman programının sonrasında bu işlemiş gerçekleştirebilirler. Tüm ekip üyeleri de dahil olmak üzere hiç kimse için hiçbir parça ayrılmayacaktır sözünü verdi.

NYX Token’ın Geleceği

Tokenın geleceği hakkındaki hedeflere bakılırsa, geliştirme ekibi tarafından gerçekleştirilecek olan yenilikler, yatırım yapmak isteyen kullanıcıların uzun vadeli işlemlerine bağlıdır. Ekip, proje için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını ifade etti. Yol Haritası listesi dışında yatırımcılar için ek fırsatlar ve sürprizler de sunacaklarını vurguladılar.

Daha Fazla Bilgi için  Facebook Grubuna  Katılın

Daha Fazla Bilgi İçin Telegram Grubuna    Katılın

Daha fazla Nedir kategorisindeki içeriklerimiz için: Nedir? 

Daha fazla Nasıl kategorisindeki içeriklerimiz için: Nasıl? 

Sermayesiz İş Fikirleri: Nasıl? 

YORUMLAR YAZ