• BITCOIN/TL
  465470,359
  % -3,85
 • ETHEREUM/TL
  31307
  % -2,83
 • RIPPLE/TL
  6.56
  % -1,75
 • BITCOIN CASH/TL
  3065.65,626
  % -1,33
 • LITECOIN/TL
  1094.37
  % -3,73
 • COSMOS HUB/TL
  178.81
  % 4,67
 • CARDANO/TL
  8.24
  % -2,95
 • TETHER/TL
  15.92
  % -0,01

ZEUM coin nedir? Colizeum token Gate borsasında!

ZEUM coin nedir?

ZEUM coin nedir? Ama bundan çok daha fazlası. Colizeum, (a) Oyna-Kazan, (b) Tahmin Piyasaları, (c) Tokenize Turnuvalar, (d) Dikkat Pazarı için blok zinciri tabanlı altyapıya bağlantı sunar, tümü bir hizmet olarak, tümü tek tıklamayla dağıtma ile – Zincirleme ve şeffaf, etkileyicileri ve oyun geliştiricilerini aracılar, belirsizlikler ve şeffaf olmayan ödeme planları olmadan ürettikleri değerden tam olarak yararlanmaları için güçlendirmek için tasarlanmıştır.

Burada dikkat edilmesi gereken son nokta, Colizeum’un kalbinde oyun merkezli olmasıdır. İlhamımızı küresel gelişen oyun topluluklarından alıyoruz. Temel değerimiz olarak topluluğa sahip olmak, oyunculara zorlu oyun becerilerinden, dikkatlerinden, topluluklarından ve erişimlerinden yararlanmanın yeni yollarını sunuyoruz.

Şimdi asıl ürün teklifini, hareketli parçalarının çalışma şeklini ve genel $ZEUM token mekaniğine nasıl bağlı olduğunu genişletelim. Colizeum Yazılım Geliştirme Kiti (SDK), normal oyun geliştiricilerinin blok zinciri oyunlarını her zamankinden daha basit oluşturmasına olanak tanıyacak. ZEUM coin nedir? Blok zinciri geliştirici ekiplerini işe almanın karmaşıklığını ve maliyetini ortadan kaldırır ve oyun geliştiricilerin en önemli konuda – harika oyun deneyimleri oluşturmasına olanak tanır. Colizeum SDK, gelecekte Unity 3d oyun motorunu ve diğer popüler oyun motorlarını destekleyecektir.

Colizeum Play to Earn modeli, Colizeum’un merkezinde yer alır ve tüm oyun geliştiricileri ve oyuncuları tek bir platformda birleştirmeyi amaçlar. ZEUM coin nedir? Colizeum, oyuncuların aynı anda kazanmalarına izin verirken geliştiricilerin oyunlarından nasıl yararlandıklarını kökten değiştiriyor.

Geliştiriciler, oyuncuların dikkatini çekmek için rekabet ediyor ve uzun vadede, geliştiriciler arasında artan kalite ve daha yüksek değer ile sonuçlanan sağlıklı bir rekabet oluşturuyor. Aynı zamanda, oyuncuların ve topluluğun geliştiricileri yalnızca oyunlarını oynayarak doğrudan ödüllendirmesine olanak tanır.

Kart Paketini açmak için oyuncuların Ekosistem Geliştirme Fonu’na (Ekosistem Geliştirme Fonu toplu bir yatırım planı değildir) gönderilecek olan $ZEUM’u kullanmaları gerekecektir. yazılım, belirli teknik çözümler, platform için belirli yönleri geliştirmek için harici hizmetler ile sınırlıdır).

Colizeum Token Projesi

ZEUM coin nedir? Oyun Geliştiricilerinin Colizeum Game Marketplace’e kaydolması gerekir. Bunu yapmak varsayılan olarak ücretsizdir, ancak gösterilen oyunların önceliği, bir Oyun Geliştiricisinin bahis yaptığı $ZEUM miktarına bağlıdır. Böylece, $ZEUM hissesi oyuncuların dikkatini çekmeyi kolaylaştırır.

Turnuva Oluşturucu, turnuvayı ve ödül havuzu hedef boyutunu ayarlar. Bir turnuva oluşturmak için $ZEUM stake edilmesi gerekir. Daha yüksek $ZEUM hissesi olan Yaratıcılar tarafından düzenlenen turnuvalar, UX’te daha üst sıralarda yer alır ve oyuncuların dikkatini çekme olasılığı daha yüksektir. Ödül havuzunun ~%3’ü, turnuvanın bitiminden sonra Yaratıcıların cüzdanında sona erer.

Oyuncular, sabit bir minimum katkıyı veya daha yüksek bir katkıyı etkin bir şekilde yatıran bir $ZEUM ödül havuzu (delege edilebilir) oluşturmalı ve bir Oyuncu Kartı tutmalıdır. ZEUM coin nedir? Destekte bulunulan miktar, eğer uygunsa (örneğin turnuvayı kazanarak) kişinin orantılı olarak tahsisini belirleyecektir. Toplam ödül havuzunun ~%90’ı, kazanan oyunculara (veya aynı şekilde, oyun içi başarılara dayalı daha egzotik bir kriteri karşılayanlara) dağıtılır. Colizeum, platformu sağladığı için Ödül havuzunun ~%3’ünü alır.

Oyun Geliştiricilerinin, oyunlarının turnuvalara ev sahipliği yapmaya uygun olması için jetonları stake etmesi gerekir. Pay, topluluk veya diğer ilgili taraflar tarafından devredilebilir. Ayrıca Fintech, oyun ve kripto profesyonellerinin Colizeum üzerinde çalışmak üzere bir araya geldikleri ödül havuzunun kalan ~%3’ü için de uygundurlar.

ZEUM coin nedir? Beetroot Lab kurucuları Edgars ve Davis tarafından yönetilen ekip, dünya çapında birçok başarılı proje başlatma deneyimine sahip tanınmış kripto endüstrisi uzmanlarını kendine çekti: Gatis Eglitis, insanlık tarihinin en karlı yatırım aracı olan ilk Bitcoin Fonu’nun kurucu ortağı, Kurucu Ortak of XAI – NASDAQ’da listelenen ilk altcoin endeks fonu ve Defix – NASDAQ’da listelenen ilk merkezi olmayan finans endeksi fonu. Gatis ayrıca aracılık şirketi Exante’nin kurucu ortağıydı ve finansal piyasalar ve türev sözleşmeler için Chilliz ve Amoveo açık kaynaklı blok zinciri platformunun erken destekçisi ve tohum yatırımcısıydı. saklama ve cüzdan hizmetleri

YORUMLAR YAZ