• BITCOIN/TL
  476146,127
  % -2,50
 • ETHEREUM/TL
  29003
  % -9,05
 • RIPPLE/TL
  6.55
  % -1,98
 • BITCOIN CASH/TL
  2991.86,411
  % -4,21
 • LITECOIN/TL
  1032.81
  % -7,26
 • COSMOS HUB/TL
  154.81
  % -12,17
 • CARDANO/TL
  7.71
  % -8,51
 • TETHER/TL
  16.39
  % 0,11

Zilliqa coin yorum 2022 | Zilliqa coin geleceği 2022 

Zilliqa coin yorum ve geleceği, 2018 yılından beri piyasalarda olan ZIL tokenin grafik hareketleri nedeniyle birçok kripto para yatırımcısı tarafından merak edilmektedir. Bilhassa Zilliqa coin Binance borsası listelemesinin ardından yatırımcının kripto sepetinde ilk sıraları alan bir birim haline dönüşmüştür. Bu da ZIL coin fiyatı ve grafik hareketlerini etkilemiştir. Hali hazırda yani 18.02.2022 tarihinde Zilliqa coin fiyatı %8’lik bir düşüşle $0.04714 dolar seviyelerine gerilemiştir.

Ancak bu düşüş Rusya ve Ukrayna arasında yaşanan savaş söylentileriyle ilişkilendirilmektedir. Dolayısıyla Zil coin geleceği ve fiyat tahminlerinde olumlu yorumlar göze çarpmaktadır. CMC üzerinde 311 bin kullanıcının izleme listesinde olan ve projesiyle güven kazanan Zilliqa coin geleceği ve yorumlarını sirketdedikodulari.com olarak sizler için hazırladık. İşte karşınızda ZIL token geleceği ve fiyat analizi…

Zilliqa coin yorum 2022

Zilliqa şu an için ERC20 tokeni üzerinde çalışıyor. Ancak yol haritalarına göre Zilliqa, akıllı sözleşmeler sağlama açısından Ethereum’a benzer kendi Blockchain platformunu başlatacak. Ayrıca, Zillinqa, Scilla adlı kendi tür akıllı sözleşmelerini geliştirdi.

ZIL coin, bu yılın bugüne kadarki çok değişken madeni paralarından sadece biri. Sezon 0.019 83000 seviyesinden başladı ve ayrıca bu yılın dip noktasına 04 Mart 0.016 83000 seviyesinde ulaştı. Piyasa ile birlikte coin, Nisan patlamasının başlangıcında büyümeyi başardı.

Yeni bir sürü Zilliqa madeni para satın almak çok iyi bir fikir olabilir, ancak maliyet hareketi birkaç gün içinde ortaya çıkacaktır. Spekülatörler dalışa karşı uyarılır.

Zilliqa (ZIL), şu anda liderlerle birlikte yürüyen birkaç kripto paradan biri. Büyük bir izlenim yarattı. Doğrulanmamış hikayeler, sosyal medya pazarlama kralı Facebook’u kullanarak Zilliqa madeni parasını birbirine bağlıyor. Facebook’un istikrarlı olan madeni para projesinde biraz dikkat çekebileceği bildiriliyor. Bazı kaynaklara göre şirketin CEO’su SpaceX ve Uber gibi kuruluşlarla anlaşmalar yürütüyor.

Zil coin haberlerinin ardından 6 Nisan’da 0.02 67146’da zirveye ulaştı. O zamandan beri, Zilliqa’nın önemi düşüş trendindeydi. 14 Nisan’daki endüstri sınırı 180.920.409 75000 ve her bir madeni paranın fiyatı 0.00000406 BTC ile birlikte 0.020666 USD idi. Her bir Zilliqa madeni parasının piyasa değeri ve fiyatı, geçen ayın değerinden sırasıyla yüzde 19.37 ve yüzde 19.99 daha düşük oldu.

20-19’un sonunda, madeni paranın bir dolar işareti elde etmesi çok muhtemeldir. Ekonomik olarak kalkınmanın yolunu tam olarak anlamak için miktarları analiz etmeliyiz. Bazı potansiyel olumlu gelişmeler olsa da, resmi olarak hiçbir şey doğrulanmadı.

Yakın gelecekte herhangi bir yükseliş beklentisi yok. Madeni para yakında bir geliştirme yapmadan önce 0.015 75000 seviyesine düşecek. 20-19’un sonunda, hikayeler gerçekleştiğinde değer 0,5 67146’ya ulaşacak ve 2020’nin sonunda madeni para kolayca 75000 inç’in ötesine geçebilir.

Zilliqa coin geleceği 2022

Zilliqa’ya yatırım yapıp yapmamaya karar vermek için blok zincirinin altında yatan teknolojiyi anlamanız gerekir.

Zilliqa, eski blok zincirlerin ‘ölçeklenebilirlik’ sorunu olarak adlandırılan sorunu çözmeyi amaçlayan ilginç bir projedir. Ethereum, Proof-of-Work’tan Proof-of-Stake’e (PoS) geçerek bunu çözmeye çalışsa da, şu anda Bitcoin ve Ethereum blok zincirleri saniyede yalnızca yaklaşık 10 (en fazla 20) işlem gerçekleştirebilir. Blockchain tabanlı kripto para biriminin küresel bir ödeme sistemi haline gelmesi durumunda, bu kadar düşük bir verim kabul edilemez.

Zilliqa, madencilik ağını “shard” adı verilen ve işlemleri paralel olarak işleyen daha küçük konsensüs gruplarına böldükleri, parçalama adı verilen yenilikçi bir çözüm önermektedir.

Bu çok daha hızlı bir sistem sağlar. Zilliqa, test ağında saniyede 2.828 işlem gerçekleştirdiğini iddia ediyor. Ayrıca, sisteminin ölçeklemeye izin verdiğini de iddia ediyor – düğüm sayısı arttıkça saniyedeki işlem sayısı artıyor.

Enigma, protokolünün gizliliği ve ölçeklenebilirliği açısından diğer madeni paralardan farklıdır. Her ne kadar Enigma, ölçeklenebilirlik sorununu çözmeye çalışmak açısından parçalama ile Zilliqa’ya çok benziyor (daha fazla bilgi için Zilliqa madeni para dizinine bakın).

Enigma, bir yandan akıllı sözleşmeleri şifreler ve bunun üzerine Zillinqa’ya benzer kullanımlar, işlemin doğrulanması sırasında akıllı sözleşmeleri birden fazla parçaya böler.

ZIL coin nedir?

Zilliqa, parçalama olarak bilinen şeyi sunar. Bu, madencilik sistemini, her biri değiş tokuşları paralel olarak işlemek için uygun olan daha küçük parçalara ayırma olarak öne çıkıyor. Bu, sayısız blok zincirini rahatsız eden çok yönlülük konusunu aydınlatıyor.

Taahhüt aynı şekilde gelişmiş ve yaratıcı bir istisnai sebep, kurnaz bir sözleşme dili ve uygulama koşulu önermektedir. Zilliqa, blok zinciri tahminde geliştikçe doğrudan ölçeklemeyi dikkate alarak, parçalamayı yürütmeyi amaçlayan birincil açık blok zinciridir.

Zilliqa, teknoloji açısından ne kadar gelişmiş olduğuyla karşılaştırıldığında oldukça düşük değerdedir. Halihazırda akıllı sözleşmeler ve sharding uygulanmışken, ADA gibi coinler hakkında daha çok heyecanlananlar henüz bunları tam olarak uygulamıyor.

Zilliqa, ADA’nın Coin’leri daha az kullanılabilir hale getirmesi ve fiyatı yükseltmesi gibi, toplam arzını azaltmak için aynı stake yöntemini kullanıyor.

ADA’lar gibi yörüngeyi takip etseydi, bulunduğu yerden 10 kat daha kolay gidebilirdi, ancak daha az bilinen bir coin olduğu için dikkatli olmak gerekiyor ve tıpkı CHAINLINK gibi çok iyi özelliklere sahip, ancak benimsenmesi düşük çok fazla hareket edemedi.

Zilliqa fiyat tahmini

Zilliqa (ZIL) madeni paranın şu anki fiyatı 0.1421 dolar. Ve madeni paranın 1 sentlik ilk hedefini aştığını bildirmekten çok mutluyum. Evet, madeni para şimdiden 1 senti geçti. Ancak şimdi kripto para, kripto piyasasının çöküşünden sonra iyi performans gösteriyor.

Bugün bile madeni paranın fiyatında %15’lik bir artış var. Zilliqa madeni para 2018’de kripto para borsalarında listelendi. Ve o zamandan bugüne kadar Zilliqa (ZIL) madeni paranın fiyatında çok fazla oynaklık oldu. Yani 1 dolara ulaşmak kolay değil.

Zilliqa coin yorum… Ve uzun zaman alabilir. Madeni paranın 1 dolara ulaşması gerekiyorsa, iyi performans göstermesi gerekir. Ancak en az 10 yıl veya daha fazla sürebilir. Madeni para 10 yıl içinde bile 1 dolara ulaşmayabilir.

Zilliqa’nın (ZIL) 2030’un sonunda 10 sente ulaşabileceğini düşünüyorum. Ama bu sadece bir tahmin. Madeni paranın fiyatı az ya da çok olabilir. Bu nedenle, herhangi bir madeni paraya yatırım yapmadan önce, onunla ilgili tüm bilgileri toplayın. Ve ayrıca uzmanların görüşlerini alın.

2022 Borsacibaba.com Risk Açıklaması / Feragatname: Borsacibaba.com‘da yayınlanan her türlü Bitcoin analizi, kripto para analizi, Bitcoin tahmini gibi içerikler ve haberler bilgi amacı ile sağlanmaktadır. Kripto para yatırımları riskli yatırımlar olup tüm paranızı kaybetme riskiniz mevcuttur. Borsacibaba.com asla yatırım tavsiyesi veya yatırım önerisi niteliğinde bulunan içerikler yayınlamamakta olup Borsacibaba.com yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Borsacibaba.com ve sitede yer verilen makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.Borsacibaba.Com Seon1.com Kuruluşudur

YORUMLAR YAZ